Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslite si, ze uz konci pokec?

Príspevok v téme: Myslite si, ze uz konci pokec?
zvedavka

Mam taky pocit, ze o chvilu uz nan nebude nikto chodit...Ide to s nim dole vodou...Aj dnes ta novinka, ze ked tate vyhladavat, tak uz vobec nezobrazi ci je ten a ten online, a kedy bol naposledy online...To vidite az ked tuknete na profil...Nakolko ma dost ludi plusko, tak pozerat do profilu...A aj celkovo stale menej a menej ludi na pokec chodi...Aky je vas nazor?

wanted2

zvedavka, nemusi ta nik vidiet, ze si prezeras jeho profil, aj ked ma aktivovane plusko. robi sa to jednoducho. bud odhlasena zo svojho konta a napis do vyhladavaca pokec.sk a ide to..

milli11

Ja sa priznam, ja mam dva profily.
Jeden pre znamych, ktorych osobne poznam a druhy pre neznamych ludi, s ktorymi by som vsak rada pokecala alebo potrebujem pokecat. Napriklad ten druhy skor pouzijem na komunikaciu s ludmi zo zdravie.sk alebo z inych stranok.

beskyd

milli, to je tak, ze ked si das niekoho do priatelov, este neznamena ze aj dotycny si ta dal u seba do priatelov, preto sa to diferencuje. ked ta budem mat medzi priatelmi, objavim sa ti v tej sekcii "komu som priatel" a zaroven ty ma v priateloch mat nemusis.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.