Myslite si, ze uz konci pokec?

Príspevok v téme: Myslite si, ze uz konci pokec?
zvedavka

Mam taky pocit, ze o chvilu uz nan nebude nikto chodit...Ide to s nim dole vodou...Aj dnes ta novinka, ze ked tate vyhladavat, tak uz vobec nezobrazi ci je ten a ten online, a kedy bol naposledy online...To vidite az ked tuknete na profil...Nakolko ma dost ludi plusko, tak pozerat do profilu...A aj celkovo stale menej a menej ludi na pokec chodi...Aky je vas nazor?

milli11

A zaujima ma, preco su tam dve skupiny priatelov? Kto je mne priatel a Komu som ja priatel.
Naco to rozdelovali? Co to znamena? Ved predsa kto je mne priatel, tomu som aj ja priatel, nie? Naco je to pisane dvakrat?

katka...

Nechapem, naco sa nad tym niekto rozculuje. Ked sa mi to nepaci, nechodim tam, zrusim nick a hotovo. Ma to netrapi. Socialne siete vam zasiahnu do zivota, len tolko, kolko pripustite. To, ze si tam 15 rocne holky davaju fotky v podprde, no ich problem, doplatia na to. Ja som si tam nasla zopar kamaratov a aj priatela a vsetci su normalni, ziadny uchyl. A ked mi pisali nejaki taki alebo zenati, tak som neodpisala. Este by som nestracala energiu na hadanie sa cez RP s nejakym blbcom.

milli11

Ja sem-tam skocim na pokec, ale to strasne malo.
Raz som tak tam bola a napisal mi nejaky chlap, ze hlada nejaku babenku. Kukla som si jeho profil a tam mal fotky s nejakou zenou aj napisane, ze je zenaty. Tak som mu odpisala, ze je to nevychovane, hladat si ine zeny, ked ma tu svoju a mal by saspravat slusne. Ako to dopadlo? Vynadal mi cez pismenka, ze co mu rozkazujem, ze on si moze robit, co chce. Nakoniec som z toho vysla najhorsie.
Ked som sa ho opytala na to, co na to jeho zena, napisal, ze nech jeho zenu do toho nepletiem.
Viac som sa o tom nebavila.

beskyd

no dakujem pekne, ked budem musiet ostat tu v BA kvoli robote a zrusia mi pokec tak som tu odkazany na tieto mrochty co tu ziju, uz ziadne rp, cestovanie za babami na povazie, oravu, liptov, stretka, ach jaj:( navrhujem spisat peticiu za zachranu pokecu, sak to je vo verejnom zaujme, si to uvedomte:)

jahodka123

aj toto môže niekoho trápiť? :DD ja tam síce chodím, mám tam vela kamarátov, ale že by ma to sralo.. hm :)

žažiká

ja si tiez myslim ze vacsina ludi na pokeci su deti a druhu skupinu tvoria zvratene osoby tzv. uchylaci. NEchcem hadzat len do tychto dvoch kategorii lebo viem o par ludoch co tam este sem tam idu a su myslim si v poriadku ale pisem o tej vacsine. Pokec vystriedal Facebook, myslim si ze je to mensie zlo ako pokec, pretoze tam to funguje inak, myslim ta hrozba pre mladez. Ale taktiez niesom zastanca FB a nezdrziavam sa tam skoro vobec. Mne by bolo jedno keby zrusili tieto socialne stranky, ludia by sa mozno trosku uvedomili a zacali by zit normalnejsie. A hlavne mladez...ked vidim ako sa vyjadruju, alebo ich skor nevidim sa vonku hrat ked napada sneh ci ked je vonku krasne a slnecne som stastna ze som sa nordila v roku 1985 :) dopriala by som dnesnej mladezi take detsvo ake sme mali my...

Prednedavnom asi par mesiacov dozadu som bola na azete a vsimla som si mail kde sa niekto vydaval za admina azetu a pytal si odomna pristupove heslo, koli nejakej obnove alebo nieco take napisala som adminovy oni vraj ten mail zablokovali ale hned na to mi prisiel podobny mail z inej schranky. Teraz si predstavte kolko deti poslalo svoje hesla, alebo mladych naivnych dam...a kde vsade lietaju ich "skoro nahe" fotky...pretoze niektore decka si ani niesu schopne zaheslovat take albumy 14 rocne dievcatko zmalovane ako stetka v podprde s naspulenymi ustami...

Slobodna

tak lost absolútny súhlas...
...ešte keby si od tých 500 odčítal ženáčov, ktorí si tam hľadajú milenky tak ti neostane jediný normálny človek, ktorý chodí na pokec :)

lost

Stranky pridu a odidu.
Aj pokec je uz za svojou slavou.

Pokec profitoval z pedofilie a dobre to vedel (na moje emaily preco nikdy neodpovedali).

Ak by sme odtial vykopli pedofilov, zostalo by tam mozno 500 ludi a nie xxxxxxxxxxxx ako tvrdia v reklame, co je mimochodom tiez nepravda, v istom slova zmysle a ich ceny za reklamy su extremne vysoke az nadhodnotene, ale to je u nas tak vo vsektom.

Byt rodicom, pokec je to prve co zakazem na pocitaci pouzivat :)
Kvalita ich emailu je aj tak mizerna, trva to veky kym pride email a niekedy ani nepride, ich ochrana je taktiez na bode mrazu a mohol by som sa teda rozpisat :)

udavac

no v každom prípade je pokec kontrolovaný a to nielen prevádzkovateľom ale aj políciou. už tam vysondovali nejedného úchylaka a okrem toho,síce si pod iným nickom,ale IP adresu máš rovnakú...