vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

sss

no hajddy len mu to urcite povedz ty nech sa to nedozvie od niekoho ineho ako to bolo v mojom pripade. a ty si bola opita tak to podla mna nieje az take strasne ako keby si to robila pri plnom vedomi.

hajddy

,,a ja som urobila este nieco strasnejsie.Jeden den som sa velmi opila, no a cestu v elektricke si ani nepamatam, akurat len to, ze mi na druhy den kamarat roozpraval co som tam vystrajala. Zevraj som kamaratovi rozopla nohavice a hrala sa mu s cvirikom a neviem co este... on este ako naschval vzdychal na celu elektricku.Ludia okolo sa pozerali a nechapali,,ja si nic nepamatam a velmi ma to mrzi,citim sa trapne, kto vie ci tam nebol niekto znymi, do kelu taka hanba,,,pomali chodim po kanaloch, no najhorsie na tom je, ze mam aj priatela ,,velmi ho lubim,a velmi sa bojim ze sa to dozvie,,ako mu to potom vysvetlim,ze co som tam robila,,,este nikdy som sa tak nehanbila ako teraz,,,je to strasny pocit, keby sa to vsetko dalo vratit spat,,,,velmi sa bojim,,neviem co mam robit,,mam mu to povedat ja,,alebo pockat kym mu to povie niekto iny?,,,som zufala,,uz mi ani nepomoze buchat si hlavu o mur...

sss

ja uz fakt neviem ci to ma vyznam. stale mu pisem lebo ma to setko mrzi ale... on na take veci moc nereaguje lebo sa kvoli tomu vzdy len pohadame.

mariiina

teraz ani neviem co ako poradit..vies, to ze sa sttebou stretava podla mna znamena, ze bud ta ma stale este trochu rad svojim sposobom a mozno tu aj nejaka nadej je..alebo potom ak je to preneho vpoho, berie ta ako normal kamosku -tak potom az tak velmi ta milovat nemohol a neniztoho tak zruteny..lebo chlap ktory veeelmi miluje nejaku zenu,kt.mu je vsetkym a ktora ak ho podvedie..neexistuje, ze je s nou kamarat,to sa neda-aspon teda co poznam obdobne pribehy,tak to tak je.
a skusila si sa s nim porozpravat, ze ako co citi?hoci si myslim,ze ho velmi otazkami neotravuj,nevtieraj sa,kludne sa mu obcas ozvi..a pomaly postupne uvidis ako sa bude spravat,ci sa bude chciet stretavat a sa to urovna,alebo si zacne zit uplne svoj zivot a nebude chciet stretnutia s tebou..

sss

ee necitim ze by ma mal rad aj ked on by povedal ze keby ma nemal rad tak sa uz ani nestretavame.a iniciativa musi byt z mojej strany prevazne a to je na tom to zle.ja viem ze som pre neho znamenala vela teda aspon mi to hovoril ale teraz mam pocit ako keby na vsetko zabudol na vsetko co sme spolu kedy prezili.

mariiina

A stretnete sa niekedy aj z jeho iniciativy..alebo ti aj sam od seba napise?urcite ste museli vsak aj vela krasneho prezit, neviem kolko mal on frajeriek,kolko ty, ci si pre neho nieco vynimocne bola v jeho zivote..lebo na to sa neda zabudnut..a mozno sa to postupne, velmi pomaly urovna, ak sa budete len tak nezavazne obcas stretavat a..nevies co on ako citi ked ste spolu-mozno tam je napatie, je nastvaty na teba..ale necitis tam este nieco z jeho pohladu, slova..atd ze stale ta ma rad..?

sss

no ja mam 20 a on 25. no piseme si aj sa obcas stretneme ale je to take divne. a uz vobec nie ako predtym. a najhorsie je ze mna hrozne boli ked viem ze je niekde vonku a bavi sa s kamosmi. stale na neho musim mysliet.

mariiina

No sss, ja ked som sa s priatelom rozchadzala tak mi z toho bolo tak nanic a nedalo sa zabudnut a som si uvedomila ze ho milujem,ze sme sa dali znovu dokopy a snazime sa vydrzat-lebo sme na dialku, on je v CR. a ked mozem podotknut, ja som toho svojho tiez raz"podviedla" len som sa bozkavala s kamaratom..a bolo mi tak navracanie z toho,vtedy som vedela ze nechcem citit pri sebe ineho muza iba neho(svojho frajera)..a boli vycitky.hned som to povedala mame a ona mi na to:len mu to nikdy nepovedz..a ma pravdu.jednak neslo o nic vazne(nebol sex, ziadne city)a keby som mu to povedala,ulavila by som svojmu svedomiu a jemu ublizila.takze o tom nevie, viem ze sa to uz nikdy nestane a..v tvojom pripade, maju sa chyby odpustat ale ak ti to robilo radost ze si s niekym inym-ci ako to tu tvoj frajer napisal-tak potom..musi sa citit velmi zraneny.ak mate byt spolu tak budete..cas a osud Vas da dokopy,mozno ked budete starsi, zrelsi a vsetko bude ine..a mozno ste si to mali prezit. neviem kolko mate rokov, je ine ak mate 17 ako napr.25..tak..drz sa
a teraz mate aky vztah?stretavate sa..?