Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

karin

...moj priatel prehlasil,,co oci nevidia srdce neboli´´moc ma to zarazilo co povedal ale tak to aj je. ja nedokazem pochopit to co si urobila-chcela si vyskusat nieco nove a preco to teraz tak velmi lutujes ked v tej chvili si to tak chcela..?dalej nepochopim to ako moze niekto tak velmi ublizit blizkej osobe,ked vie ako ho to zrani. ked clovek niekoho miluje tak sa mu odovzda telom aj dusou a nezalezi mu na nikom inom a ked chce ,,nieco nove vyskusat´´ tak to vyskusa s nim a nie s inym. s tym sa musite vysporiadat vy ale ked si to dokazala urobit raz...a dovera je velmi vzacna......porozmyslaj o tom a nehrn sa do vztahu ktory je naruseny.iba tolko...

sss

ale nemaju sa chyby odpustat? a este k tomu ked sme sa tak lubili?uz nemam pravo na dalsiu sancu?ako mu mam dokazat ze to bola hlupost a ze ma to mrzi a uz nikdy nic take nespravim?

lencok

nechajte tomu cas...ved ako sa hovori cas hoji zahoji vsetky rany, ale jazvy mozu zostat. tak ale drzte sa obaja...vela sily obom

lencok

frajer sss ked citam tvoje riadky boli ma za teba srdce, muselo ta to velmi ranit...drzim palceky aby sa to vyriesilo...bud silny...a neviem co k tomu viac povedat...jedine co mozete urobit je porozpravat sa, ak sa ti teraz neda...casom mozno ano

Dee

co je to stale? Dufam,. ze ho neotazujes. Lebo to ho len odradi.
Mozno mu skus chvilu nepisat, aby si aj on dal doporiadku myslienky. A ty tiez.
Viac uz neviem poradit.
Drzim palceky

frajer sss

No viem ,ze to co som spravil sa asi nepatri ,ale proste v takom stave v akom som bol a som po tom co som sa dozvedel som sa dostal do jej mailu.Pisala tam kamaratke o zazitkoch s tym chlapcom a proste este teraz ked o tom rozpravam sa mi trasu kolena.Proste ju to bavilo,bola pri nom vtedy rada mala prenho krajsie slova ako pre mna a ja som sedel doma a traipl sa co sa deje.Ona vedela co sa stane ked sa to dozviem sama to tam pisala,ale jedine co tam na pisala je ze ked sa to dozviem ze je v prdeli,ale to ,ze zrani mna a spravi zomna trosku ktora nikiomu teraz neveri to jej v tom momente nevadilo.Proste ja neverim ,ze toto mi moze spravit clovek ktory mi povie ,ze ma miloval a miluje.Proste teraz to pochopit neviem ..........

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlastna hlupost - Fórum - ZDRAVIE.sk