vlastna hlupost

Príspevok v téme: vlastna hlupost
sss

Ahojte potrebujem pomoc.spravila som nieco co sa neda len tak lahko odpustit. podviedla som svojho priatela ktoreho hrozne moc milujem. nebolo to z lasky k tomu druhemu skor len z toho ze som chcela skusit nieco ine nove.ale nic viac. nic k nemu necitim skor len odpor a nenavist.teraz sa citim hrozne lebo som ublizila cloveku ktoreho tak strasne milujem a on mi uz nikdy nebude moct verit.co mam robit ako ho mam ziskat spat? prosim pomozte mi.ja uz nechcem zit moj zivot nema zmysel.chcem vsetko vratit spat ale to sa uz neda.prosim co mam robit?? pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

Dee

cas ukaze, nemozes od neho chciet aby ti povedal presny cas, ze za dva mesiace to mozete skusit znovu. To je nerealne.Ale kod ho naozaj tak moc milujes tak cakaj, za to ti to hadam stoji. Aj keby islo o rok ci viac...

Dee

sss no vidis on ti tu nuka pomoc a kamaratstvo. A dlho nechce pocut o vztahu, ale "nepovedal" nikdy. Takze teraz sa velmi snaz:o)

lencok

tak ja vam nieco poviem, mne sa stalo nieco podobne...tazko o tom pisat...lebo mi je dorevu, ale fakt som za to nemohla...lebo som vtedy bola v dusevnom rozplozeni a islo len o bozkavanie...ja som to svojmu frajerovi povedala...bol vtedy za oceanom a o tyzden som ho mala tu(nemohol spavat, jest, nevedel zit)...bolo to tazke ale spolu sme to dokazali a sme stale spolu...dovera sa vratila a je to este silnejsie....ale kazdy pribeh konci inak

lencok

no neveim teraz ci to pise naozaj tvoj frajer sss...potom chapem, preco mu je tak ako mu je...ale nezda sa mi ze by on pisal