Kamaráti a partner

Príspevok v téme: Kamaráti a partner
Zmatena7

zdravím. s partnerom sme spolu 3 roky, za ten čas sme si prežili veľa zlého aj dobrého no stále stojíme spolu a myslím si, že z oboch strán je to skutočne úprimná láska. problém však nastáva keď sa ja chcem kamarátiť s mužským pohlavím... mala som veľa kamarátok za svoj život, ale pomaly každá ma zradila a ja postupne ale isto prestávam veriť na ozajstné priateľstvo medzi dvoma ženami (mám síce jednu kamarátku, za ktorú by som aj život položila, ale s ňou sa nemôžem vídať často).. a snáď mi dá každý za pravdu, že sa nedá byť stále len doma a čakať kedy bude môcť partner skočiť von. preto by som rada občas niekam vypadla s kamarátmi - kamarátov mám, ale viem, že väčšina by si so mnou dokázala predstaviť aj niečo viac. ale zároveň viem, že ľúbim tak veľmi, že podviesť by som nedokázala a ani nechcela. no napriek tomu sa môjmu partnerovi nepozdáva vidina toho, že by som trávila nejaký čas s opačným pohlavím, vraj sa to nehodí a v žiadnom normálnom vzťahu to ešte nevidel. čo si o tom myslíte vy?

H2O

rofl, že aj keď si s niekym fantasticky rozumieš, považuješ ho za skveleho človeka a dokonca si mimo z toho ako vyzera, tak neznamena to, že si budete .. voňať .. doslova ..

rofl

H2O 20:45 to som celkom nepochopil. ako suhlasim, ze je nezmysel na pudovosti a zivelnosti budovat vztah. preto radsej trochu zmiernim svoje poziadavky na vzhlad a pridam v poziadavka na charakter, inteligenciu, osobnost.

H2O

no veď ako jasne, neda sa všetko zovšeobecňovať (aj keď je to jedna z obľubenych ľudskych činnosti :) a aj v pripade, že sa niečo zovšeobecni, tak su vynimky (ktore ako sa vravi pravidlo potvrdzuju), ale čo som zažil, videl a počul, tak vačšinou to tak je a tie klamstva prichadzaju až vtedy, keď partner to stretavanie odhali (nepoznam pripad, kedy to nevyplavalo na povrch), takže v pripade, že sa to zatajuje

H2O

rofl, ja som skor naražal na tu živelnosť, pudovosť, su ľudia kt. keď sa stretnu tak pociťuju neskutočnu vzajomnu priťažlivosť a živelnosť, samozrejme je nezmysel na tom budovať vzťah, ale keď sa vzťah buduje na niečom inom, tak je nemožne nejako umelo vyvolať tieto živočišne veci ..

jajka001_

h2o hej ale :)) vies ono je perfektne krytie, povie ti vsetko, idem tam a tam s nou aale nepovie ti ze robil som s nou to a to a ked niekto vie dobre klamat tak to vie krasne zakamuflovat
takze to az tak neplati :)

H2O

jajka, ano, ale ak je partner dostatočne uvedomely na to aby dokazal svoju žiarlivosť zadeliť do kolonky "bezpredmetne" odovodnene spominanym faktom, že kto chce podvadzať, tak to zatajuje, tak to je vo vzťahu použiteľne. Ono žiarlivi ľudia by si mali uvedomiť, že tym ubližuju sami sebe (a často uplne zbytočne) a hlavne to, že kto chce podviesť, podvedie (a plati to aj naopak), teda to, či nejaka potvora pokuša, alebo nepokuša može byť v konečnom dosledku zanedbateľné ..

jajka001_

napriklad...mala som kamosa, s ktorym som si uplne super rozumela, stale sme spolu kecali, ja som ho brala ako kamosa, nebol moj typ, on chcel nieco viac...no a nic, a zas jeho kamos s ktorym som si po kamaratskej stranke nerozumela ale strasne ma pritahoval...hadajte ako to dopadlo