PRVY SEX

Príspevok v téme: PRVY SEX
neskuseny

Som chalanik mam 18 rokov, tesim sa na svoj prvy sex s mojov patnerkov sme spolu velmi zalubeny a slubili sme si ze na nase vyrocie 2 rokoch si dame nas prvy sex, ale kedze som neskuseny , tak by som cchel odvas poradit ako to vlastne prebieha alebo nejake rady. Ked pouzijem kondom , mozem jazdit az kim nebudem hotovy alebo prdtym ho mam vybrat? Za Vase RADY VAM DAKUJEM!

xy-ka

no aj tak vás obdivujem že ste to tak dlho vydržali, asi by som sa do toho vrhla na plno, ale dávajte si pozor..určite ste potom dobre informovaní..

caf

no som dievca a za vsetky dievcata ta prosim aby si na 1 milovanie nepouzil kondom,lebo to dost boli,ale aby si ju dobre rozpalil a pomaly vnikal a radsej sa spolahol na inýu antikoncepciu a hlavne pomali......,.

neskuseny

juj juj juuuuuuuuuuuj oraal sme uz davno skusali aj vselico ine trenim stehnami , jayzckom , rukami vslujaaak ... no tak uz sme planovali o nasom prvom sexe.. lepsie sa vzdy poinformovat ako spravit nejaku hlupost

xy-ka

hlavne sa neponáhľaj, pekne pomaličky, na všetko dôjde..kondóm použite, pre istotu, aby ste sa vyhli prípadnému tehotenstvu, na to máte čas, na začiatok by vám mohol stačiť aj vzájomný orál, a potom uvidíte či sa pustíte aj do ďalších vecí...niekedy keď človek veľmi chce, tak to nemusí vyjsť a potom je sklamaný, že to nedopadlo dobre a hlavne podľa predstáv..