Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trtol rengen

Príspevok v téme: Trtol rengen
Wormen

Dobrý den! Mam tu trošku vtipny problem. Asi pred mesiacom som bol snowboardovať a na skoku som si narazil zadok lepšie povedane "trtol" ak tam niečo take je jak mi povedala mama. Boli ma to odvtedy stále neviem či s tym mam isť k doktorovi. Co mi budu rengenovať mam sa tam vyzliecť cely od pasa dole alebo mi budu len zadok rengenovať lebo chuť sa tam pretrčať s penisom velku nemam :D Ďakujem

len tak

Ja som v pondelok spadla zo schodou a tiez mam narazeny ten tzv. Trtol... boli to neskutocne az na to ze ja viem chodit no neviem sediet a ledva sa postavim z postele...

bolavá riť

ja som sa siel s kamosom na traktori odviest :D troku pridal a na jame sme nedskocily a ties som ritou dopadol na roh blatnika a pri chôdzi to neukrutne boli az picha...boli to sprepacenim aj ked prdnem :D co mam robit? :(

espirit3

ahoj!
mne sa nehoda stala včera,spadla som na zadok a rovno na kostrč,,,bola som na RTG,ale nevyzlieka sa tam do naha ,ale len stacilo trochu stiahnut nohavice,inaak v spodnom pradle,,,ale bol problem pre mná vyjst hore ,pretože som mala velke bolesti. Ale nebola to zlomenina,tak som dostala injekciu a tabletku na vecer od bolesti.Dnes je uz 2-hý deňa bolí ma to hrozne.

delphia

no je to velmi citliva cast a boleit ta to bude teda dlho a aj neskor sa sem- tam bude "ozyvat".
v pripade, ak by si mal zablokovanu kostrc, tak sa to da aj odblokovat- robi sa to cez konecnik a nakolko je to veeeelmi bolestive, tak dokonca sa to robi v narkoze

lochness

no mozno ti dovolia nechat si nieco na sebe pri tom, netusim... musis veru pre tych par eur vydrzat nejake to nahate producirovanie :D

Wormen

Heh ja som si aj myslel že sa to nevola trtol len mi to povedali že tak sa to vola :D no ja som len chcel vedieť o tom rengene jakože ja by som to vydržal ale mame tu doktora čo by ma poslal na rengen a dal ma na marodku a mal by som z poistky peniaze :D mlady chceju kšeftovať so všetkym čo stoji za peniaze :D ... tak ja len reku jak bude ten rengen prebiehať :)

eeevaaa

Narazená kostrč bolí dosť dlho - aj vyše mesiaca - inak, treba to len pretrpieť, moja suseda mala zlomenú kostrč a dali jej na to len nejakú masť od bolesti, potrebuje to len čas a trpezlivosť.

lochness

pokial viem tak ta kost ktoru si si teoreticky mohol narazit sa vola kostrc.. (to len aby si k lekarovi nenabehol ze 'trtol', mozno mu to bude evokovat nieco ine :)) poradit ti vsak veru neviem, ja som raz na klzisku riadne spadla na prdel a tiez ma fest bolela kostrc par dni, ale predpokladam ze keby si to mal zlomene alebo prasknute alebo take nieco, tak by to bolelo dost silno na to aby si sa zobral k doktorovi hned v ten den, alebo by ta to mozno aj obmedzovalo v pohybe alebo take nieco.. zase ked to trva mesiac, tak to moze byt nieco vaznejsie a bolo by lepsie ist k lekarovi...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trtol rengen - Fórum - ZDRAVIE.sk