Wartec cream

Aku

Ahoj ja mám bradavice už týždeň a mám aj Wartec Cream viem ako sa aplikuje ale neviem čo mám urobiť potom či to nechať na holo a sedieť alebo si dať normalka spodne prádlo s vložkou... prosím pomoc :/

stastlivka

Nechcela som žiaden takýto príspevok písať, no keď som sa stretla s týmto problémom, oveľa lepšie by mi padlo prečítať si príspevok s pozitívnym výsledkom, ako tie ostatné, ktoré mi veľmi na pozitívnom myslení nepridávali. Keďže sa u mňa objavili bradavice po ročnom vzťahu s priateľom, ktorý predo mnou nemal žiadne dievča, tak ma to dosť zaskočilo. No bola som vtedy dosť v strese, takže som si nákazu zrejme doniesla od predchádzajúceho partnera a prejavila sa pri zníženej imunite. U partnera sa nič neobjavilo doteraz našťastie :). Lekárka mi predpísala wartec, ktorý však bolo umenie zohnať + sme nasadili hlivu ustricovú s rakytníkovým olejom a mumio. Krém pomohol. Hneď po 4 dňoch to neskutočne pálilo, akoby som si tam žeravé uhlíky prikladala a potom začali bradavice postupne odpadávať. Po týždni mi zostali dve maličké. Tie som si ešte potierala tých pár dní, ako je písané až zmizli nakoniec aj tie. Odvtedy berieme pravidelne či hlivu ustricovú, či reishi, či mumio alebo čaga čaj a sme v pohode obaja :):):). Ale určite je to aj o prístupe každého človeka a aj celkovej životospráve, aby sa organizmus s tým vedel popasovať. Takže veľa šťastia všetkým prajem :).

casualties

Zdravim Vas.Chcem sa spytat,kto by vedel zohnat,alebo ma,Wartec krem?
Kupil by som.Dajte vediet.
Dakujem

mail: casualties@zoznam.sk

asdf

Caute ludia. Mne Wartec predpísal doktor, lebo tiez som mal to svinstvo. Po 3 dnoch aplikácie mi zacali odpadávat, aj ked to hrozne stipalo a svrbelo. Teraz je to 5 den a kondylomy sa mi uz skoro uplne stratili. Tak dufam ze sa mi uz nevratia a prajem kazdemu skore vyzdravenie.

Sinaa

Picca, tebe zabral ten Wartec? Ja mám tiež tie condylomata a som naozaj zvedavá, lebo sa mi zdá, že sa mi dokonca zväčšili od včera, čo som si začala aplikovať ten krém :(

pikka

Dobrý deň mne to dneska gynekologička objavila a predpísala mi wartec krém tak som zvedavá či to zaberie ;)))) plus este nejake čipky a dermalny krém decabine;))) a inak si myslela, ze mám mykozu až sa zacali objavovať okolí bradavice ;( to bolo inak nechápem ale z čoho to môžem mať veď aj rosalgin som používala ;) na prečistenie....ale povedala ze to môže byť aj z holenia...

buum

Zdravim..Vedel by mi niekdo zohnat prosim Vas Wartec Cream??slusne zaplatim..ak niekdo vie zohnat nech sa mi ozve na email prenasledovat@azet.sk..dakujem