Wartec cream

marisk8

pre sony123- jedine zo zahranicia, mam este asi dve flasticky vobec nepouzite, lebo som si az tri objednala, ale uz som sa toho svinstva natrvalo zbavila, taze by som to aj predala

Tiny

Ahojte..aj mne sa objavili :(som zúfala z toho..vyskúšal niekto už o Indol3C??som o tom počula len neviem či to zaberá..dakujem za odpoved

sonny123

PRE: sadsdfasd

Ahoj, prosím Ťa, nevieš mi povedať ako presne si objednám Condyline a čo je k tomu potrebné?

Ďakujem veľmi pekne.

nika666

Ahoj ludia,mne sa pred pol rokom objavil tesne pri konecniku jedna velmi malicka bobulka,hned som isla ku gynekologovi,povedal ze je to kondylom,nikdy inde som nic nemala.Tak som isla na plasticku chirugiu a dala som si to odstanit a som sa ukludnila,lebo len to mi doporucoval moj lekar.a teraz po pol roku sa mi objavili pri vchode do posvy,hned ako som si to vsimla som isla ku gyndovi a vypisal mi krem wartec.boze ludia,dufam ze to zaberie,som uz zufala:( poradte.

majocka1122

oui:
ja som mala condylomy a ked som si zakupila wartec a isla si ich natriet pozriem dole a nic ani jedna cize zmizli akosi same. Nemala som nic 2 roky a pozrela som sa ndes dole a som si vsimla jednu na novom mieste viac ich nie je a hned som vyuzila ten wartec som zvedava ci zaberie. Takze to sa budu teraz kazde 2 roky vracat? NECHCEEEEM :(( toto je moj nestastny den

mariska8

ak vam nepomohol wartec ani aldara, vrelo odporucam Condyline roztok-dost stipe, obsahuje alkohol, alebo Condylox gel-ten je ovela drahsi nez Condyline, skuste vydrzat 3 dni za sebou, ale su fakt velmi ucinne a obsahuju ovela viac podofylotoxinu nez wartec, wartec je len slaby odvar tychto dvoch lieciv, daju sa objednat z internetu zo zahranicia, tie co som mala viditelne sa mi uz rok neobjavili po Condyline, len teraz som si nahmatala vo vnutri pri vchode do posvy , tak zas to idem tym potierat, dusik je na prd a treba viacej krat ho opakovat. Ked mate vacsiu bradavicu, tak pri Condyline treba este raz zopakovat, ked znova narastie, ale uz ovela mensia narastie.

mrs.smith

ahoj vies co wartec cream je velmi dobra vec a pomáha skoro na všetky typy genitálnych bradavíc ...ak ti nepomáha a pouzivas to uz tak dlho tak to bude asi v tom ze mas horsí typ bradavíc skus krém aldara ..ja som to mala tiez a wartec mi pomohol za 4 dni a mala som to hrozne a rozsiahle tak skus ten aldara a ked ani to nepomoze tak uz len vypalovanie to zaberie urcite :)

monika20

Viem že dávam otázky jak malé dieťa, ale bojím sa a nič o tom neviem,je to pre mňa niečo nové :-(

A som z okolia PE :-))) Prečo sa pýtaš?:-)

monika20

petra2222
A tam v tej močovej rúre ti to odstranili tým laserom?Ako sa to cenovo pohybuje?A robí to každý gynekolog,alebo to robí kožný?A to mám povedať svojmu gynekologovy že chcem ísť na chyrurgické odstránenie, alebo stačí keď zabehnem ku kožnému a poviem to jemu?
A inak ty si mala tie condylomy aké?Ako vyzerali?Bolo ich veľa a malé alebo boli vačšie a kde si ich mala všade?
Partner ich nemal?
Počula som že sú aj nejaké tabletky na condylomy,myslíš že tie nepomáhajú?

petra2222

Moni a nečakaj!Choď na chirurgické odstránenie, lebo to vnútri ani nenatrieš! Choď čí najskôr. A kúp si ako radí RNG vitamíny.

Ja užíva Selén, Zinok, Céčko, Hlivu ustricovú, Bkomplex a ten isoprinosin! RNG radí toho viac, ale nejak už i to nevychádza. A samozrejme ako vravíš upraviť stravu. Len oni samé od seba nezmiznú. Inak najviac čoho sa ja bojí,cíti akoby vnútro pošvy je zdrsnené, vnútorný epitel.. aby i to tým neobrástlo. A môj gynekológ mi presne povedať nevie či to je ono. Tam by pomohla len biopsia... len jeho na to prehovoriť :(