Wartec cream

petra2222

Moni ja už so skúsila kadečo. Chirurgické odstranenie a laser, kozná. Inak poradí ti skús laser. Mne to pomohlo, ala so to v okolí močovej rúry, v okolí pošvy a najmä dnu. A ak daj si predpísať isoprinosine. No ja už nejdem robiť nič, počkám. Momentálne nevidím nič, iba cítim akoby svrbenie.Alemykozu ani nič nemám. Testy mám negatívne. Inak so zaočkovaná aj Silgardom.

Viem, že možno nepochopiteľná otázka.. Ale nie si niekde z okolia RK?

monika20

petra2222
Vážne nepomohol?:-(To ma mrzí,čo spravíš ďalej?Aj ja sa obávam že nepomože,síce ho užívam ešte len 1 x, čiže týždeň.A objavili sa mi 2 nové v pošve (tie ostatné som mala v okolí pošvy).A vyzerajú tak divne,také výrastky,čo maju také malé "zúbky" jak taký kvietok, vôbec neviem jak ti to opísať:-(Ale tie čo som mala vonku, vyzerali úplne inak ako tie čo mam vo vnútri.Tie čo som mala v okolí pošvy boli skor ako také tvrdé pupáčiky alebo ako bradavičky.Takže tak :-(A dosť sa bojím aj toho, že ich mám niekde úplne vovnútri a že ked si ich nenatieram tak sa mi rozrastú.Čo myslíte?

oui.
Začni užívať rýchlo nejaké vitamíny C,papaj vela čerstvej zeleniny,vela ovocia,ale najlepšie by bolo nejaké vitamíny na posilnenie imunity jesť.Držím palčeky!!!

RNG

Wartec (ucinna latka Podophyllotoxin) odpali bradavice, ale zialbohu nemoze potlacit vsetky hpv virusy, ktore su rozlezene po celom tele.Takze sa to vracia.
Na ucinne potlacenie treba zvysovat viralnu imunitu v tele natolko, ze nemas ziadne priznaky viralnych infekcii. Pozri napr v teme Herpes alebo si to vyhladaj na Google.sk zadanim rng, herpes. Mnohe virusy sa daju takto potlacit, nielen hpv, a herpes, ale aj ine ako CMV, VZV, EBV, coxakie, norovirusy a dokonca aj hepatitidne. Ucinne su aj novsie doplnky, ako monolaurat(z kokosoveho oleja) a citral(rozne zdroje citronovo vonajucich bylin a samozrejme citrusove oleje)

oui.

mne pomohol uplne v pohode
mesiac som myslim ze mastila, uz si to poriadne nepamatam, ale viem, ze to bolo v akychsi cykloch.
akurat sa mi zda, ze sa teraz po dvoch rokoch pomalicky vracaju :-/

petra2222

Aho Moni. Nepomohol :( Ani po 4 razoch, čiže vyše mesiaca. Odkiaľ si? Ja som to mala- možno ešte mám 4 mesiac.