Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcela by som nového kamaráta :)

GiovanniX

ja mam tusim viac kamaratok ako kamaratov,ja na tom nevidim nic zle a ani nejde o to,ze dakto chce daco viac...aspon z mojej strany nie

lost

preco nie :)

urcite sa da byt kamos-kamoska aj ked su obaja 101% hetero...

ked clovek nevnima ineho cloveka cisto kategorizovane podla pohlavia tak preco nie?

mam zopar kamosiek ale zostanu len kamoskami, napr z dovodu ze chodia s chalanom ktory je mi kamos uz desatrocie :)

a bolo by to blbe preberat ich, resp. to by som nestihal mat viac "kamosiek" naraz :D :D ak by som nutne musel pracovat na zvysovani urovni vztahu.

a niektore ma prsote ani nepritahuju, tak to je jeden z dovodov preco si myslim ze kamoska moze zostat kamoskou a nicim viac :)

to mas ako brat a sestra mozno :D :D

Slobodna

neber sa tak vážne zlatko a keď sa nad tým zamyslíš, tak to až taká blbosť nie je. Žena s mužom nikdy nemôže byť iba kamarátka, z jednej strany ide vždy o viac, ak sú obaja hetero. Takže sa tu nehraj na to, že ti ide iba o kamarátstvo, lebo mňa tým neoblafneš. Ak chceš kamarátstvo, nájdi si kamošku, aj keď tie sú zas dosť závistlivé. Ja mám prevažne kamarátov a každý ma chce dostať, inak by sa so mnou nekamarátili. Zlož ružové okuliare dievčatko alebo sa potom nepretvaruj.

šata

ty asi cítiš potrebu "montovať" sa aj do vecí, pri ktorých ani nevieš o čo vlastne ide a trepneš totálnu blbosť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcela by som nového kamaráta :) - Fórum - ZDRAVIE.sk