Obcasna neistota vo vztahu

Príspevok v téme: Obcasna neistota vo vztahu
Mirkaaaaaaa

ahojte,to o com idem teraz pisat nie je problem,len taky moj pocit a zaujima ma,ci to niekto zazivate
Mam vztah, ktory trva uz vyse 2 a pol roka,som stastna,lepsieho si pri sebe neviem predstavit...ale obcas ma prepadaju take tie pocity neistoty,nezjavili sa len tak znenazdania..
Moj priatel patri do tej kategorie ludi introvertov,take tie tichsie typy,tazsie davaju najavo city a celkovo sa prejavia az ked ich clovek dobre spozna,len obcas neviem,ako to so mnou mysli..verim v to,ze vazne,len ked sa ho nieco spytam na tuto temu,ani nie tak,ze ja by som nadhodila tu temu,tak proste prestava hovorit,sklada telefon a tak..on to odovodnuje tym proste, ze ma lubi,je so mnou a to hovori za vsetko..proste,ze je len chlap,ako sa vyjadruje:D
ako dobre,ja to beriem...len potom ma obcas prepadne taky ten pocit neistoty..zazivate to niekto?

Ve

žena si nie je a nemôže byť istá nikdy, no mi hovorí mamina už od narodenia, treba byť "vždy" v strehu, ja sa snažím dobre vyzerať, starať sa o seba, čítať, cvičiť, pretože viem, že ked som ja spokojná, on je spokojný

je úplne normálne, že muži nechcú hovoriť slová ľúbim ťa, lebo je to pre nich jasné..

:-)