Schudnime, Hurá do toho, Kto sa pridá?

Príspevok v téme: Schudnime, Hurá do toho, Kto sa pridá?
adka0312

Ahojte kočky,
už dlhšie čítam Vaše príspevky o chudnutí,ale priznám sa, doteraz som nejak nenabrala odvahu pridať sa :-(
A tak si hovorím, je načase to zmeniť. ( hádam mi ten optimizmus vydrží až do konca :-)
Určite sa nechystám na nejakú drastickú diétu, skôr upraviť životosprávu, viac pohybu, cviky na problémové partie aťď...poznáte to:-)Ide mi hlavne o spevnenie partií(zadok, stehná, brucho)....klasika.....Ale keď sa pošťastí nejaké to kilečko dolu, nepohnevám sa :-)
Mám 162 cm, 53 kíl.Ak sa chce niekto pridať, budem strašne rada. Viete, ja som taká osoba, samej sa mi nič nechce a predsa len minimálne vo dvojici sa to už ťahá lepšie :-) Takže babenky, hor sa do toho, ani sa nenazdáme a leto je tu :-) Teším sa na všetky spolubojovníčky...heh...:-)

adka0312

Čaute kočice,
tak môj dnešný deň vyzeral asi takto: ráno rožok, šunka, paradajka, desiata jogurt, obed karfiol,a teraz mám jablko, za chvíľu ešte večera. Dnes som bola doobeda doma sama, tak som si pustila Aerobik s Olgou Šípkovou a musím povedať, že som sa riadne zapotila. Posledné cviky som už ani nezvládla. Ale celkovo ma to dobilo energiou, keď je vonku tak zlé počasie:-(

Veľmi zaujímavé rady o chudnutí sú aj na stránke
-odkaz odstránený-
Checknite to, keď budete mať čas :-)
Krásny zvyšok večera všetkým :-)
papa

bambi25

ahojte moje kocky:)))tak vcera som si dala este na veceru cestoviny s tuniakom okolo pol siedmej a potom som si zacvicila ale asi len taku pol hodinku,brusaky a natahovala som sa troska som si poskakala:)potom som skoro zaspala okolo 10,este som si dala jedno jablko a musli tycinku,po cviceni som bola troska hladna a hladna by som asi nezaspala,niekde som citala ze ak chodime spat hladny tak je to krok k priberaniu,ako nevravim ze sa nabachat niecim mastnym,ale tak to jablko a musli tycinka mi hadam neublizili,ci?dnes som si dala na ranajky jedno pecivo a caj a obed este uvidim,nech je uz vonku krasne a nech sa chodim bicyklovat,ako sa vam dari?ja som sa na vahu este nepostavila podla mna som skor pribrala ako schudla,doma vahu nemam len u priatela,takze sa vazit budem az cez vikend a potom dam vediet :))krasny den moje,hoci je uprsany nech sme usmiate:)

adka0312

Ahojte babenky,
v prvom rade sa chcem ospravedlniť, že som sa včera neozvala, ale bola som tak rozlietaná celý deň, že som sa nedostala ani na net. Môj deň vyzeral asi takto: Raňajky: cereálna bagetka, syr, zelenina, desiata bebe dobré ráno, ( u kamošky som si dala 2 koláče, ja pažravec...heh..), na obed som bola v škole, dala som si ryžu a kuracie soté, a na večeru som si urobila šopský šalát..už dlhšie som naň mala chuť :-)
Cvičiť som necvičila, kedže som celý deň behala po meste hore-dole, tak som večer padla do postele ako mŕtva :-)

Ahojky Bambi25,
tie bolesti nôh mávam aj ja, keď som chorá, nič si z toho nerob, časom to určite prejde. Môžeš obmedziť cvičenie, ak by ti to spôsobovalo bolesť, ale veď uvidíš ako bude :-)
S tou palacinkou nemaj výčitky prosím, raz za čas ti to určite nezaškodí. Z jednej palacinky určite nestučnieš, veď ani jedna lastovička leto nerobí :-)
Ja som napríklad bola včera pozrieť kamarátku a ona je fakt dobrá kuchárka, rada stále s niečím v kuchyni experimentuje. Ani som poriadne nevošla a ona hneď už: "Daj si koláč,práve som upiekla." A ja na to: "Nie, nemôžem,chudnem !!!" A ona: " Daj si,lebo sa urazím !!!!" Tak čo som mala robiť, dala som si, a hneď dva :-)
Tým som len chcela povedať, že nie vždy sa dokážeme premôcť, ale veď sme ľudia...heh...takže aj ja dnes žiadne sladkosti, aj keď priateľ si kúpil šľahačku, že urobí ovocné poháre, tak to budem mať sakra ťažké ...heh....

kikuskaaaa1111
som rada, že sa pridáš, kľudne pokračuj ( myslím tým zdravšiu stravu, cvičenie ), týždeň je ešte málo, výsledok sa určite dostaví...:-)

safi
aj mňa to počasie už riadne štve, mala som na dnes a zajtra naplánované, že skočím na bycikli do prírody, ale už vidím to blato všade, keď stále prší....snáď sa nám vyčasí :-)

Držím prsty kočky, nech ste každý deň o krok bližšie k výsledku ..:-)
Dnes sa ešte ozvem, papa.

safi

hlasim sa baby :)
dnes som si aj doma trosku zacvicila :) a zajtra planujem opat, chcela by som ist na korcule, len pocasie tomu nepraje :(

Aky ste mali dnes dnik?

kikuskaaaa1111

ja sa pripáájam:)) tiež ma už štve moja postava:/ ale týždeň už pravidelne a zdravšie jem a každý deň cvičím aspoň chvíločku..len ma mrzí že na váhe to vôbec nie je vidno://

bambi25

ahoj moja adka,no vcera som si predsa len troska zacvicila,ale bolia ma strasne v poslednom case nohy tak ani nevladzem,bola som chora brala penicilin no mozno preto.dnes som to s tym jedenim podla mna prehnala ranajky jeden cerealny rohlik,mlieko a obed plnena paprika,jeden chlebik a dezert jedna fakt mini palacinka,ale mam z toho take vycitky,ani mi nechutila,ale klasika boli sme na menu a tam si teda velmi nevies vybrat,ale dnes uz sladke nemienim jest urcite si doma opat zacvicim,len mam nervy na co som sakra tu palacinku jedla:/no nevadi.ako to ide tebe?pekny dnik

adka0312

Ahoj Bambi25,
úplne ti verím, ani mňa tie cviky moc nebavia, ale budem zháňať niečo zaujímavejšie :-) Jedlo si podľa mňa mala vyvážené, takže super, zo vzduchu sa predsá nedá žiť :-) Tvrdé diéty sú skor na škodu.. Ďakujem za rady, tie raňajky začnem poctivo dodržiavať, a s tým jedením úplne súhlasím, skor častejšie a pomenej...Ja už dnes tiež určite nič nepodniknem, ráno musím zase o 6 vstávať :-(...Skor tiež tá telka, len v poslednej dobe si v nej neviem nič zaujímavé nájsť....aj tebe veľa síl, len vydržať a výsledok sa dostaví...musíme byť trpezlivé...ďakujem, že si sa ozvala...dobrú noc

adka0312

Viva12

Teším sa s tebou :-)Som rada, že som ti dodala trocha optimizmu. Verím,že psychika je pri chudnutí doležitá, treba byť optimistický, veď nejde o život, ako napríklad v tomto prípade:

diva.aktuality.sk

Ale tento extrém asi ani jednej z nás nehrozí, každá je svojím sposobom krásna a pár kíl navyše to určite nezmení....to len tá naša ješitnosť, že chceme byť čo najdokonalejšie:-)

Ináč baby, ja mám doma kocúrika, ktorý zbožňuje, keď sa so mnou može naháňať. Od myšky mám teda ďaleko :-), ale očividne sa mu to páči. Iba keby nemal také ostré zúbky, ale zas na druhej strane, aspoň mám prečo utekať...heh...On má pohyb, ja chudnem, takže spokojnosť na oboch stranách. :-)
To len tak mimo témy ako forma inšpirácie:-)

Takže večer som si trocha zacvičila,( už viac krát spomínané cviky, všetko 2x), o pol siedmej som si dala zapekanú brokolicu, od vtedy nič, hádam vydržím až do rána nič nejesť, hlavne sladké, v prípade núdze mám pripravené ovocie. Pijem hlavne čistú vodu alebo čaj, sem-tam minerálku...

Ako ste na tom? Dúfam, že ste si to s tým chudnutím nerozmysleli :-) dobrú noc všetkým :-)

bambi25

ahojte kocky moje:))no tak ja som si vcera teda vecer este zacvicila ,niake brusaky ,aj tie cviky co ste sem dali,ale no nic moc nebavi ma to velmi,ale aj ja si rada zapnem hudbu a na to si poskakujem a krutim zadkom,asi preto rada chodim aj na diskoteky,lebo ma tanec bavi,a este aj bicykel,ale teraz je naprd pocasie.dnes som zjedla rano jeden rohlik,sunka,maslo ,obed polievka zeleninova,francuzske zemiaky,vecera dve peciva a pali pasteka,no mne sa zda ze odkedy nejem tie dietne somariny tak chudnem,aj dnes mi povedali ze som schudla tak ma to aj potesilo,ale vaha je stale 61.pat kil musi dole:))adka tie ranajky si neodopieraj ani ja som nejedla rano,ale to je to najhorsie,niako si musis na to zvyknut vecer ta nebude napadat chut na nieco sladke,len ten obed si musis dat skor ako o tretej,kazde dve hodky nieco to by malo byt heslo,fakt to tak funguje ze ak telo nepocituje hlad tak sa ani neprejeme.posielam vela siiiilll,dnes som vela upratovala a uz len doma lenosim pred telkou,dnes z toho cvicenia asi nic nebude mozno zopar brusakov:))ahojte zajtra

viva12

adka : páči sa mi tvoj optimizmus, normálne až sa mi bude lahsie chudnúť :D .
Takže od zajtra mením štýl ! :D