Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
akne princezna

mam doost velku depku z mojej otrasnej tvari....chapete....vyrazka sem,vyrazka tam,kazdy den nejaka nova. je mi z toho uplne nanic,naozaj a neviem co mam robit.uz som precitala asi 5 clankov a knih o akne,roumyslala som nad kazdym pismenkom co tam bolo napisane....postupovala som podla planu...chvilu to aj vyzeralo ze tie moje pupaky miznu ale zase hned ako som uz mala konecne usmev na tvari ze konecne ich budem mat prec zase mi naskocil neaky rovno v strede cela...ako naschval...lebo bozechran aby si to nikto nevsimol!
v nasej triede je nas dokopy 14 z toho 6 bab aj so mnou a ani jedna z nich nema take problemy ako ja.velmi im zavidim,priznavam sa!
ale najvacsi moj problem nieje ani to ze mam vyrazky ale to,ze hned ako sa nejaka objavi,zacnem si ju rypat.jednoducho sa mi tam natiahnu k tvari ruky a uvedomim si,ze som spravila debilinu az vtedy,ked vydim svoj flakato-cerveno-otrasny ksicht v zrkadle.je to ako zacarovany kruh ktory sa neda zastavita prerusit-vyrazky robia problemy a problemy robia vyrazky.chodim aj ku kozmeticke ktoru mi plati mamina ale povedala ze uz nebude lebo len vyhadzuje peniaze do vetra ked si to aj tak tlacim. ja uz nevladzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. : mam 13 rokov
-----------------------
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

markketa

vieš,čo.v prvom rade sa musis ukludnit a nie si hovorit,že si taka a hentaka.si hrozne mladučka a určite ti tvar a plet vyčisti hlavne to,že nebudeš stresovat.skus v lekarni kupit sirove,alebo dehtove mydlo.velmi dobre je aj VICHY kozmetika.skus ten gel 3v1.a ešte ti poviem,že v lekarni ti radi poradia.taky stary overeny trik je jest kvasnice!ak ich nemas rada,tak v lekarni kupis pivovarske kvasnice tj.PANGAMIN!aj to pomaha.uvidiš,že sa to pomaličky bude stracat,ale nejde to len tak hned za jeden tyžden.musiš to uživat dlhšie.a ešte jedny vitaminy su dobre od HYMALAY a vola sa to tušim DERMA CARE.ale ako som spominala,najlepšie ti poradia v lekarni.si strašne mladučka.tak skus.ahoj

luba

Vyskúšajte ERYFLUID!Zaberá na 100%.Skúste sa spýtať svojej kožnej lekárky.Je to vodička ktorou si potriete predom vyčistenú tvár.Už na druhý deň my vyrážky zbledli a začali sa my hojiť chrasty.Pokiaľ sa chcete niečo spýtať tak napíšte.

kelli

netrapte sa ste este mladuce to bude tou pubertou moj sused mal taky isty problem vyzeral hroyne ale ya to nikto nemoze.nakoniec mu pomohla moja mama robi s nechtika lekarskeho masticku natieral sa tym a o par mesiacov neskutocna zmena zabralo mu to je to fakt najlepsie ziadne kremi s reklamy tam im ide len o peniaze a predaj kozmeziky.

5ra

ahoj..no presne to viem co...ja mam 15 rokov a mne pomohlo toto...kazdy vecer a ak aj rano si umy tvar vlaznou vodou a umy si ruky mydlom...toto mydlo si nanes na tvar..a pravidelne kazdy den rob...po 5 minutach si to oplaachni..a vysledok za tyzden u niekoho aj skor je viditelny...ale pozor na mydla ktore vyvolavaju vyrazky...najlepsie su biele mydla ktore nevonaju jak cinska krva...tak nemas zaco pa!!

uz nie akne princezna

no pomohlo mi.....ozaj,nehovorte mi tela,jasne?!-pomohol mi obycajny panensky virginia olivovy olej znacka tesco....hehe.....kazdy vecer som si to nakvapkala trosku na vaticku a potrela tym celu tvar....aj mihalnice aj pery....vysledok:noakne,nopory,vyhladena plet s peknou farbou a okrem toho to jak som si to davala na mihalnice tak mi dost scerneli tak teraz ani maskaru nemusim pouzivat...takze panensky olivovy olej vytazi!!