Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked vaha stojí

Príspevok v téme: Ked vaha stojí
mendy-hendy

Moj jedalniček vyzera asi tak že jem tri krat denne na ranajky vačsinou nejaky 250g nizkotucny jogurt z musli, obed mam napriklad cottage cheese a vela zeleniny alebo kuracie maso, ryby a na večeru si dam napriklad už len 2bielky a vela zeleniny plus 2l cistej vody denne a asi 4kavy z nizkotucnym mleikom.a takto som schudla za jeden a pol tyždna 4kg. už som mala 54kg-PRED TYZDNOM a včera ked som sa aýila naha rano nalacno som mala 55kg takže ešte viac a popri tom som nic nejak nezmenila. neviem co sa stalo ale potrebujem schudnut ešte tych 5kg.. som bezradna:(((

mendy-hendy

tieto miery su merane rano a to sa pocas dna zmeni v pase aj na 67cm a možno sa zda ta vaha že to mam v pohode ale nie. len neviem prečo to stoji, resp. ide nahor. to nemam nic jest ci co ale zase taka hlupa niesom

zajtra si spravim zapekanu zeleninu asi len na obed aj na večeru aby sa to zas pohlo.:( fakt som smutna z toho

žažiká

ked schudnes este tych 5kg co chces budes mat uz podvahu teraz mas BMI 20,4 co su normalne hodnoty pod 20 je podvaha, tak pod 54kg nechod...nechapem co tu riesis ale mozno o rok budes prispievat v anorexii...

mendy-hendy

tak to sa určite nechvalim lebo som z toho nestastna dnes som chcela že budem jest 5krat na obed som mala zeleninovy salat zo 120g sojovymi kockami a aj na večeru soj. kocky a citim sa prepchata a strasne zle akoby som pribrala všetko späť.(( och

majka_21

Simonela, nech je to akokolvek, aspon sa tu dozvedela, ze to, ako sa stravuje je desne a je malo. Ak je tak malo, tak necudo, ze tak malo vazi a ma take miery. Ja osobne si neviem predstavit, zeby som na obed mala iba cottage cheese hoci aj s 10 kg zeleniny... Ved hej, zelenina zasyti, ale obed by mal byt teply - aspon ja si to myslim.

Simonella

ona mi skor pripada ze sa tu chce chvalit s takymi mierami (ako modelka..) a takou vahou, ktoru pri jej vyske ma malokto..
alebo si tu len chces navysit ego aby sme ti pisali ze mas super postavu a blablbla... skor mi pripadas ako psychocky chora, ked sa tolko riesis a pritom nemas CO!

majka_21

Mendy, v jednom casopise, ktory sa venoval zdravemu zivotnemu stylu som citala, ze ak si trebars rozbehana a nestihas sa najest, tak desiatu alebo olovrant mozes nahradit jablkom alebo musli tycinkou. Takze je hlupost, ze nestihas. Musli tycinku sup sup do kabelky a vytiahni ju hoc aj v autobuse. A okrem toho, ja mat tvoje miery, tak skacem meter dvadsat od zeme od radosti... Moje cisla niektore presahuju 100-vku (napr. obvod pasa).

Simonella

boze co tak riesis miery .. co by som dala zato keby som mala tych 55 kil.. ja mam menej a chcem pribrat na 55 aspon aby som vyzerala normalne.. a nie este ty chces chudnut.. naco? ved mas super postavu.. ! hoc.. kolko mas rokov ?

majkaaa

Máš ideálnu hmotnosť,neexperimentuj s diétami,pretože sa ti to len vypomstí a pokazíš si to. Ak nie si spokojná,vyformuj vo fitku,alebo domácim cvičením. Ja som prekvapená,ako sa na mne cvičenie prejavilo. Na váhe -1,5,ale spadlo jedno veľkostné číslo. Dosiahla som už maximum. Pamätaj si,hladovkami sa priberá.

mendy-hendy

majka určite si nenamyslam... a pisem vysku vahu a miery v prispevku o 19:45 t.j. 164cm 55kg-teraz miery 84-64-94

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked vaha stojí - Fórum - ZDRAVIE.sk