Gafrova mast s ichtamolom

ukucucul

Ja som ju tiež skúšala na akne, ale žiadna sláva :-( Použila som asi 1-2 týždne, a som mala zhoršenú pleť. Mala som oveľa viac vyrážok a boli aj väčšie.

Teraz idem kúpiť Sudocrem na fľaky po akne. Má niekto s tým skusenosti?

dominika36

Ahojte .. Mám problém s takými malými vyrážkami na čele.. Mám 14 .. Kúpila som si aj tú gáfrovú masť no nepomáha.. :( čo mám robiť? :((

simka111

Mne tiež veľmi pomaha na tie hnusne podkožne vyražky, vedela som o nej dlho, ale nakoniec som si ju kupila až ked mi ju odporučila kozmetička, pretože som mala po čisteni dosť rozbombardovanu pleť, niečo sa potom pozapaľovalo a ta masť mi veľmi pomohla, odvtedy ju používam, len mam pocit, že po určitom čase akoby prestala učinkovať, takže treba trocha pauzu.
Je pravda, že vytiahne hnis, takže ak mate podkožnu vyražku, je dosť pravdepodobne že vam na nej vznikne biela hlavička, ale nie vždy...

leila899

ahojte tiež používam túto mastičku, podľa mňa je super. Dokáže urýchliť hojenie vyražky velmi vemli rychlo az som sa divila. veľmi mi pomohla, len skoda ze nezastavuje robenie novych vyrazok. ale inak je super, odporucam :)

mmm12

Idem si ju zajtra kupit a dufam, ze sa zbavim akne. Uz som vyskusala naozaj vsetko. Obklady, kvasnicovu a vajcovu masku, zabaly z kamiliek, naparovanie, ale nic nepomohlo.Uvidime

Liselotte

Ta mast je na zapalove procesy, teda proti nim.
Velmi dobre posobi aj na otvorene, hnisajuce vredy, v priebehu 2-3 dni na nich vytiahne "spicku" a potom idu von cele.
Na akne je to podla mna ako kladivom na komara, ale skodit to nemoze :-P
Urcite to treba na noc treba prelepit naplastou, alebo obviazat gazovym obkladom. Pamatam sa, ze po tom ostavali na latke flaky, no a smrdi to - smrdi, ale ja mam ten "smrad" rada, lebo mi vzdy pomohol :-D