Zdravá strava ,,za babku,,

Weva

potom prisiel doubledog - povedal nieco o dateline a zihlave zmixovanej v drinku a hned mi to zaplo - proste ina vlnova dlzka, tak to neber osobne...

Weva

ja som proste tento tvoj prispevok nepochopila:

".....iný pohľad na vec je napr., že všade sa píše aký je chlorofíl zdravý, pritom sa mi stačí pozrieť von oknom a vidím ho na tony a zadarmo ale je divné robiť niečo čo nerobia všeci, jedivné byť zdravý keď všetci chcú byť chorí a zapeniaze okremtoho"

nevedela som, co tym chces povedat, to je vsetko... preto som myslienku tymi slovami ani nemohla hodnotit ci kritizovat, kedze som ju nechapala... teraz uz mam jasnejise v tom co pises :)

guissepe

ja ti tú srandu neberiem, mne sa to páči že to tak bereš, a pripádalo mi to tak trochu ako urážka, vieš
ak dobre chápem tak spôsob podania myšlienky bol pre teba podstatnejší než samotná myšlienka?
..prepáč ale tomu akosi nerozumiem a preto to považujem len za výhovorku

Weva

Ja si myslim, ze som otvorena podobnym myslienkam, len nie sposobom ako si ich podal Ty.
Uprimne - taketo pisania si hore-dole nedavaju sancu skutocne sa o tom bavit, tak ma neber zle.

A ano, zabavam sa na mojej nevedomosti.
Pretoze nech sa snazim akokolvek sa vzdelavat nikdy nebudem tak zadubena mysliet si ze "Ha, ja to uz vsetko VIEM" - netreba sa brat prilis vazne, hm?

guissepe

weva :) v čom sú kultivované rastliny lepšie od divokých? čo ak poľnohospodárstvo bol omyl civilizácie ako kopec iných vecí?
toto je typ otázok ktoré nikto nekladie ale to ešte pre mňa nič neznemená, mám vlastný rozum tak prečo by som mal slepo nasledovať ostaných, každý si tieto otázky raz položí keď má asi 5 rokov, rodičia mu ich vysvetlia tak ako boli vysvetlené ím a tak to ide dookola ale čo je naozaj pravda o tom sa musí každý presvedčiť sám

Weva

Psy jedia i creva a vtacie nohy a macky mysi a hmyz... vsak ja ti ten chlorofyl neberie Giuseppe, len si nemyslim ze je to o tom brat si vzdy DOSLOVNY priklad od zvierat... vtaci zeru cerviky a bociany dokonca zaby... ok koncim s touto zelenou liniou tejto temy :)

naspat k celozrnnym rozkom a drahym surovinam

guissepe

doubledog, diky za info, som rád že aj takéto témy sa tu začínajú rozoberať..hoci to príde asi väčšine ľuďom divné ja keď niektorí to považujú za celkom bežné a asi vedia prečo

Weva

a kludne si k tomu nieco pridaj (ovocie)a mas chutny drink na ranajky :) to beriem...
ale travu prezuvat nebudem :) a drahezdravie moze urobit rodinne ranajky v trave zadarmo