Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kalanetika

Príspevok v téme: Kalanetika
o_o

Dobrý deň,

našla som zaujímavé cvičenia, ktoré má ako jedny z mála oslovili. masaz.jagun.net Len by som sa však chcela opýtať, ako myslia tie cvičenia na sady? To mám z každého cviku najprv cvičiť zaradom po jednej sade a potom do dookola zopakovať (v tomto prípade 16x)? Alebo môžem aj jeden cvik naraz napr. 160x ho zopakujem za sebou? Má to nejaký vplyv?

Ďakujem

o_o

repka:

no pokúsim sa, ale teraz mi bohate stačí aj týchto pár cvikov, ani to necvičím tak ako píšu, lebo absolútne nevládzem, keďže som vôbec nie zvyknutá cvičiť.. ale tak pomaly to hádam pôjde :)

Linguistics:

Keď sa chce, tak sa čas vždy dá nájsť, si myslím:) Mne tiež cvičenie nikdy dlho nevydržalo, ale o tomto som dosť dobrých vecí čítala, tak hádam mi toto už vydrží:)
Držím nám palce:D

Linguistics

Juj, od tejto tety mam tiez, ale 2 videa, rannu i vecernu kalanetiku, obe maju asi 20minut. Citila som sa po cviceni strasne uvolnene, ale aj taka nemotorna, lebo som sa vobec nedokazala vystriet tak, ako ona :-/ Len som to cvicila asi 3x, nejak si na to neviem (vyhovorka) najst cas. Ale ked vravite, ze to fakt pomaha spevnovat postavu, tak si ten cas teda najdem!

repka

ale ak by si si zohnala tu knihu, vrelo odporucam - na zaciatku niektore cviky sa mi zdali, ze to sa ani nepohnem a teraz ich cvicim v pohode a aj cele telo citim take pruznejsie, pevnejsie a stihlejsie :)

o_o

repka:

aha, tak to bude asi aj tu tak isto,, že jeden cvik tých 160x .. aj keď teraz to ešte nezvládnem tak to budem postupne zvyšovať a hádam to prinesie tiež čoskoro výsledky.. ďakujem:)

repka

kalanetika?

ja cvicievam - je to super, ale mam knihu a tam sa cvici napr. dajme tomu na zadok jeden cvik - nohu zdvihas stokrat a druhu zasa stokrat a su styri cviky na zadok, takze kazdu nohu zdvihnes 400 krat.. tak tomuto ako je v linku nechapem ani ja :((

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kalanetika - Fórum - ZDRAVIE.sk