Mala som hrozne stavy..

Príspevok v téme: Mala som hrozne stavy..
nika2356

dobry den, citala som si tu niekolko tem a sice som sa v nich aj nasla ale potrebovala by som vase rady
asi pred 2 rokmi som v meste na ulici skolabovala-neodpadla som ale nebola som schopna sa postavit z lavicky ktoru som aku prvu vyhladala pretoze som mala pocit ze ked sa postavim rovno odpadnem.v sprievode som prisla domov kde som mala hrozne stavy-myslela som si ze umieram, bol to velmi divny tlak v mojom vnutri a vobec som nevedela co sa somnou deje.takto intenzivne som to prezila este raz v aute na ceste.
behala som po lekaroch nic mi nezistili a tak ma v ramci kompl.vysetrenia poslali aj k psychiatrovi.neverila som tomu ale isla som.diagnostikoval mi uzkostnu poruchu.brala som 10 mesiacov citalopram mylan 1tbl.rano bolo mi z neho lepsie ale uz ten posledny mesiac mi nerobil dobre bola som nervozna aj ked som si ho nedala (pretoze ho nemam ) aj ked som si ho dala pretoze ma uz neukludnoval a tak sme ho vysadili.musim priznat ze mi je teraz bez liekov lepsie a ani sa mi nechce brat este nejake ad ale kvoli tomu sem pisem aby ste mi poradili ci by som mala brat este nejake ad.
po uzivani citalopramu sa mi stav znacne zlepsil pred tym som nevedela ist ani so psom pred dom na prechadzku, nevedela som ist do obchodu, nevedela som nikam cestovat autom proste nic.teraz v pohode zvladnem ist do vacsich obchodov ale nechodievam sama, pred domom som v pohode aj u lekara hocikde co sa tyka v ramci mesta v ktorom byvam ale len ked je niekto somnou.lenze este stale nechodim sama von a nechcem chodit k priatelovi pretoze byva asi 12 km od nas a su take dni ked ma nedokaze prinutit aby som si sadla do auta a isla s nim.a na tomto sa dost hadame niekedy ked ma presvedci aby som isla tak je dobre ideme do prirody alebo vymyslame nieco a vtedy si uvedomujem o co vlastne prichadzam kedze som stale zatvorena doma a nechodim von poriadne ani sa kamaratmi.:((( poradite mi prosim?dakujem za kazdu radu majte sa krasne