Antikoncepcia Maitalon

LETICIA

zuzka ja ju beriem tiez ked terz prvy x zacinas, tak to vezmi ked dostanes menstruaciu vezmi v ten den ako mas tam vyznacene a beries to kazdy den v tom istom case kym nedoberies cely blister 21tabliet na 2 treti den ma sa dostavit krvacanie tam je 7 dnova prestavka a na 8 den beries dalsie balenie.

Zuzkaaa32

Ahojte,chcem sa opýtať, ako mam začať užívať maitalon? Doktorka mi povedala, že ked dostanem menštruaciu, mam 7 dni brať a potom si mam dať 7 dni prestavku...kamaratka však hovorila, že jej doktor povedal, že ma normalne užívať 21 dní a prestávku až potom...

monizz

@jankaaaaaaaa dakujem ti velmi pekne,, ja som sa tomu celkom cudovala. Mam 20 rokov s HAK som zacala prvy krat a vobec som necakala ze mi to organizmus takto rozhadze, ale pravdepodobne je to skutocne velmi individualne.
Tak drte mi palce! :)

jankaaaaaaaa

je to ok, v prvy mesiac, ale keby to trvalo este do konca mesiaca alebo keby sa ti krvacanie zosilnelo tak chod ku gyn. tehotenstvo uz nehrozi

monizz

Ahojte baby, chcem sa spytat, maitalon som zacala brat prv y krat so zaciatkom menstruacie pred deviatimi dnami, dnes uzijem desiatu tabetku. Neziaduce ucinky sa uz dostavili aj odisli, ale mam problem - uz deviaty den krvacam.. Nie je to sice silne krvacanie ale predsa, atake slabe hej.. Cakala som ze budem mat spinenie, lebo vacsinou baby pisali ze im trva aj cely mesiac, no u mna to je akosi naopak.. Okrem toho som zacala maitalon uzivat vo vecer ked som zacala mat spinenie, nepockala som na krv - nevedela som ze musi byt cerstva krv. A teraz to mam kolisave, raz nekrvacam potom hej. Dnes som od rana nemala ziadnu krv, a s priatelom sme mali sex, potom sa to rozbehlo, a samozrejme - jednak trapas, a jednak nervy, preco este stale krvacam. Je to normalne? Nemate s tym niekto skusenosti? A este nieco... asi hlupost ale predsa, lepsie tri krat preverit - ked beriem uz desiatu tabletku tak napriek tomu ze krvacam a mala som sex, nemozem uz otehotniet vsak? Dakujem vam velmi pekne!!! Drzte sa, nech vam maitalon sedi :)