Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

anglictina - spravne som to prelozila?

Príspevok v téme: anglictina - spravne som to prelozila?
bakalarka

Prosim, prosim... kuknite sa mi na moj abstrakt, ci som ho spravne prelozila do anglictiny...

V bakalárskej práci sa autorka zamerala na žiakov s telesným postihnutím. Definuje pojem telesné postihnutie, jednotlivé druhy telesného postihnutia a patopsychológiu žiakov s telesným postihnutím. Autorka uvádza jednotlivé možnosti výchovno-vzdelávacieho procesu žiakov s telesným postihnutím ako aj ich podmienky podľa platných zákonov. Cieľom práce bolo porovnať teóriu s praxou, na základe ktorého urobila rozhovory s 5 bývalými žiakmi s telesným postihnutím a zisťovala ich subjektívne prežívanie obdobia školskej dochádzky. Každý rozhovor analyzuje samostatne podľa kľúčových kategórií a následne odpovede porovnáva.

The autor in her bachelor thesis focused on students with disabilities. She defines disability, different types of disability and pathopsychology students with disabilities. The author presents various options of the educational process of students with disabilities and these are the integration, special schools and special classes. The goal was to compare theory with practice, under which made interviews with five former students with disabilities and asked their subjective survival period of schooling. Each interview analyzed separately according to key categories and then compare answers.

veves

hm, ja by som to inak dala. Napr. 1. veta:
The author focuses on disabled students in her bachelor's thesis - SWOMPT.
Posledna veta: Each interview has been analyzed...
ale asi mi uz sibe z gramatiky, nakolko mam z nej mis mas:)

lochness

mas tam par chyb, tu to mas opravene :)

The author in her bachelor's thesis focuses on disabled students. She defines disability, different types of disability and pathopsychology of disabled students. The author presents various options of the educational process of students with disabilities, these being integration, special schools and special classes. The goal was the comparison of theory and practice, based on which she made interviews with five former students with disabilities and asked their subjective experience of school attendance. Each interview was analyzed separately according to key categories and the answers were compared.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

anglictina - spravne som to prelozila? - Fórum - ZDRAVIE.sk