Začal som smrdieť.

Príspevok v téme: Začal som smrdieť.
Martinkooo11

Zdravíčko. Som 19 ročný chalan. Nepijem, nefajčím nedrogujem ani nič podobné. Chodím aktívne 3 roky do posilňovne. V poslednej dobe zo seba cítim čudný zápach je to ako keď \"kulturisti\" berú kreatín - je to látka na posilňovanie pomocou ktorej človeku zavodí svaly. Lenže ja nič podobné neberiem. Stravujem sa stále tak isto žijem tak ako som žil posledných x rokov takže neviem v čom by mohol byť problém. Riešim to už asi mesiac a stále neviem v čom to je. Mohli by ste mi poradiť posím?

Threesha66

:D Ze rozkladat, hm tak ked smrdis tam dole tak to bude asi tym ze sa moc potis u musis sa ale poriadne dost casto vyumyvat alebo si dostal nejaku nakazu pohlavnu :D

martinkooo11

nie nie tam nie.. skôr od pása dole.. hlavne v rozkroku.. pritom ma tam nič nebolí ani nesvrbí ani nič proste len cítim ..

martinkooo11

Nie nie nenapchávam sa tvarohmi ani ničím čo je dobré na cvičenie. Stravujem sa äplne normálne ako každý človek.

ambbra

nekonzumujes vela mliecnych vyrobkov? vtedy to moze byt, viem, ze ludia, co chodia do posilky skonzumuju vela tvarohu

Threesha66

Prave preto treba ist k doktorovi na vysetrenie a on ti uz detailnejsie povie ak to je nieco vazne a ked nie tak sa ti pomenili hormony a zacal si sa nadmerne cudne potit :D