padanie vlasov

Príspevok v téme: padanie vlasov
tinker22

Už asi 2 mesiace mi padajú veľmi vlasy, všade ich zbieram... a niekedy ked si prejdem po nich tak zrazu mi ostane aj 10 v ruke, taký trs... dosť mi zredli, z kedysi hustých vlasov už nezostalo ani stopy...no popri tomto mi ale vyrastajú aj "anténky", veľa nových vlasov, takže neviem či to pripisovať nejakej chorobe keďže rastú aj nové (alebo je to bežné trebárs pri ochorení štítnej žlazy že nielen padajú ale aj vyrastajú nové?) ...

... alebo je to len sezónne? zo stresu?

pomoooooc

tinker22

no momentálne čakám na výsledky či v tom nebude mať "prsty" štítna žlaza, inak beriem zinok 3.týždeň... len som nedočkavá a dobrá je každá rada... uvidím a zatiaľ ďakujem...

iba neviem či aj pri ochorení štítnej žlazy vyrastajú aj nové vlasy, lebo tých mám dosť

dreamof

J.M. ti chcel asi poslat nejake reklamne informacie na mail, preto ho skusil od teba vylakat :) Inak o tom je forum, ze sa radi priamo sem.

aknerka

no može to byt aj sezonne, kedže ide jar. Skus počkat chvilu, a ak by to neustávalo, tak skus nejaké doplnky, skus si kupit forcapil, mne v tomto naozaj velmi pomohol. Už po dvoch týždnoch uživania mi vlasy prestali padat. je to vitaminový doplnok

tinker22

...len to, že som tu nenechala mail neznamená, že pomoc nepotrebujem. Kto chce poradí aj formou odpovede priamo sem.