Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustále zvýšena teplota 37.0 - 37.2

Príspevok v téme: Neustále zvýšena teplota 37.0 - 37.2
Peter406

Zdravím vás potreboval by som poradiť.
Približne 2 týždne do zadu ma začalo pobolievať pod pravým rebrom taká pálčiva bolesť ...
Bol som u lekára ten mi bral viac krát odber krvi na rozne typy testov ... vyter z hrdla, moč rengen srdca, pľúc a taktiež aj na sono kde mi skontrolovala asi vsetky organy poblíž miesta kde ma to pobolieva oblicky nad oblicky mechur zlcnik atd ...
vsetko bolo v poriadku mierne zvysena sedimentacia krvi ale doktorka mi povedala ze mam zahlienene hrdlo pričom som ani nemal kašel skor pocit na vykaslanie hlienu ... nasadila mi atb ... a povedala ze bolest pod rebrom pravdepodobne vystreluje z chrbtice ... neviem mozno ze aj hej pretoze som asi tak 3 tyzdne do zadu na telesnej zasekol stavec alebo co proste som nemohol ani hlavou hybat ale tak do 3 dni som to rozhybal bolesti pod rebrom uz mierne ustupili ale zvysenu teplotu cca 37.0 - 37.2 mám stale zaujimave ze na vecer tato teplota ustupi ... ale necitim sa nejako zle zajtra sa uz chystam do skoly len by som sa chcel spytat ci je to stou teplotou v poriadku alebo to treba riešiť ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustále zvýšena teplota 37.0 - 37.2 - Fórum - ZDRAVIE.sk