Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Víza do Ameriky

Príspevok v téme: Víza do Ameriky
timiii

na leto by som rada išla do Ameriky, na Floridu mám tam sesternicu a tá mi hľadá nejakú robotu, už sa niečo rysuje, prišlo to náhle, čiže je to na poslednú chvíľu, chcela by som sa vás spýtať, či nie je neskoro na vybavovanie víz, a cca mi viete povedať koľko stojí letenka? Viem, že sa to dá pozrieť na nete, ale opravovali nám počítač a niektoré stránky mi nefungujú a zhodou okolonosti ani tá, na ktorej by som si to vedela pozrieť. Bol tam niekto z vás? Koľko trval let? Tuším sa prestupuje? Budem vďačná za hocijakú radu. Letela som len raz, takže skúsenosti veľmi nemám.

Linduštek

Ahojky, ja som bola s kamoškami v USA a taktiež sme potrebovali vyplniť ESTA viza. Pomohol nám jeden chlapík z www.estavisa.sk, úplne milý, neviem si vynachváliť. Kiežby takto každý pristupoval ku svojej práci. Odpovedal aj na moje "hlúpe" otázky, keďže som predtým na takú cestu nešla. ;)

Andrea4938

Snažíme sa vyplniť ESTA formulár (cestujeme na dovolenku a v USA máme len prestup) a nerozumieme, čo máme napísať do kolónky "Národné identifikačné číslo", ktorú je povinné vyplniť. Vie to niekto?

Jarmulka

Stránok cez ktoré môžeš riešiť víza je už toľko, že jeden by si myslel, že sa s nimi už roztrhlo vrece. My sme riešili s frajerom cez túto a v pohode, neviem to s iným porovnať.

estavisa.sk

matulko

suhlasim s réhuš-om, na www.estavisa.sk sa daju lahko vybavit ESTA viza. Mas tam aj blizsie popisane co su tie ESTA viza a kedy ich potrebujes.:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Víza do Ameriky - Fórum - ZDRAVIE.sk