Víza do Ameriky

Príspevok v téme: Víza do Ameriky
timiii

na leto by som rada išla do Ameriky, na Floridu mám tam sesternicu a tá mi hľadá nejakú robotu, už sa niečo rysuje, prišlo to náhle, čiže je to na poslednú chvíľu, chcela by som sa vás spýtať, či nie je neskoro na vybavovanie víz, a cca mi viete povedať koľko stojí letenka? Viem, že sa to dá pozrieť na nete, ale opravovali nám počítač a niektoré stránky mi nefungujú a zhodou okolonosti ani tá, na ktorej by som si to vedela pozrieť. Bol tam niekto z vás? Koľko trval let? Tuším sa prestupuje? Budem vďačná za hocijakú radu. Letela som len raz, takže skúsenosti veľmi nemám.

Andrea4938

Snažíme sa vyplniť ESTA formulár (cestujeme na dovolenku a v USA máme len prestup) a nerozumieme, čo máme napísať do kolónky "Národné identifikačné číslo", ktorú je povinné vyplniť. Vie to niekto?

Jarmulka

Stránok cez ktoré môžeš riešiť víza je už toľko, že jeden by si myslel, že sa s nimi už roztrhlo vrece. My sme riešili s frajerom cez túto a v pohode, neviem to s iným porovnať.

estavisa.sk

matulko

suhlasim s réhuš-om, na www.estavisa.sk sa daju lahko vybavit ESTA viza. Mas tam aj blizsie popisane co su tie ESTA viza a kedy ich potrebujes.:)

simona64

Neviete mi poradiť co je lacnejsie? Mam si dat vybavit viza nejakej agenture napr. nasla som tuto: www.vizum.sk alebo si vsetky papierovacky vybavovat na vlastnu past.

Patrik852

Ahoj odporúčam ti prečítať si tento blog o víza do USA

www.vizadousa.sk

Je to tam pekne rozpísane ktoré víza potrebujes a ako sa k nim dostat , pripadne za poplatok ti s nimi radi pomozu. Odporucam radsej to konzultovat usetri ti to kopec casu a penazí.

mimisek

ESTA je platna dva roky po jej vyplneni a schvaleni, tak ju treba vyplnit hned, ked vies, ze ides do Ameriky. Vyplnis to za 2 minuty, netreba udat ani udaje o lete. Nasi si to vyplnili bez problemov a hostila som ich u nas 1 mesiac... K ESTE je cela strana vysvetliviek, odporucam si to prestudovat.

vitaminwater

mimisek, ano, na cestovanie do usa staci vyplnit estu cez internet... na pracu na leto ale treba viza... ak to zacnes teraz vybavovat, tak to stihnes do jula urcite... ale asi budes musiet ist osobne, nie len volat.. student agency je stale busy, tak skus aj ine agentury, rychlo si dohodni s nimi termin...
Student231: budu sa ta pytat, co studujes, kam chces ist, aku pracu tam budes robit, ci si uz niekedy bol/a v usa, s kym cestujes a tak... pokial si neklamal/a v niecom, tak sa nemas coho bat...