Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odber krvi

Príspevok v téme: Odber krvi
kudrlinka

Vadí veľmi, ak som šla na odber krvi ale kedže som nevedela, že tam pôjdem, tak som raňajkovala- rožok s maslom a salámou a jeden pohár šumivého celaskonu. Bolo to po dvojhodinovom odstupe :/
Neišla by som, ale nikto ma neupozornil, až pri odbere sa ma na to spýtala sestrička.

Budu dosť skreslené výsledky?

kudrlinka

TAKŽE bola som si po výsledky, krv- všetko OK, takže to, že som sa nejedla ich neovplyvnilo. Ale moč? všetko zvýšene! :/ nepamätám už aké majú byť hranice, ale ja som tam mala pekné vysoké čísla :/

soffa

jasne ze budu skreslene,a ako!!!este po tej 2 hodinovej prestavke sa ti to vsetko akurat tak fajne strebalo do tela to si jej hned mala povedat ze si jedla...

muc

ano, mala upozornit, ze mas prist na lacno a tiez ta dnes mala poslat prec radsej.
ale na druhej strane nie je to ich chyba ako pises, ale je to na tvoju skodu, lebo odber sice mas urobeny, ale vysledky su skreslene a neodzrkadluju skutocny stav tvojho organizmu.

kudrlinka

Taká bežná prehliadka. Moč, cukor som si tam všimla, Kreatinín tuším ešte? a potom tam už boli len nejaké skratky... A sama sestrička mi povedala, že keby vedela, ani mi neberie krv, ale ich chyba, neupozornia človeka vôbec.

Inner

tak pravdepodobne by ti ich mali zopakovat nalacno. Ale su vysetrenia, kedy clovek najedeny byt moze. Mne na alergiologii i hematologii brali krv, takisto necakane s tym, ze som povedala, ze som najedena. A nebol problem. Zavisi asi od typu testu. Ak islo o cholesterol, cukor ci hormony, mala by si byt nalacno. Ved sa spytas, ked si pojdes po vysledok ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odber krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk