Červené bodky po tele

rimanka129

taketo červene bodky mam aj ja a moje detiKed som s tym zašla na kožne lekarka povedala že sa stym nič neda robiť no pacientke čo bola jej znama to nejakym sposobom odstanovalaTak z toho som usudila že ak mate znamosti a peniaze tak sa da všetko no mna iba nalakala že nemam v poriadku pečen čo sa pri vyšetreni vobec nepotvrdiloZdravotnictvo už dnes nieje o liečbe ale kto čo ma a daStary panko pride s eurami a hned je obskakovany no ak pridete ohladom zdravia tak dostanete spusta odporučani kam mate ist do ktorych dveri a nakoniec nič sa nevirieši pretože iba ak vam predpišu drahu mastičku z ktorej ceny sa vam toči hlava aby aj lekarnici mali zysk

rimanka129

taketo červene bodky mam aj ja a moje detiKed som s tym zašla na kožne lekarka povedala že sa stym nič neda robiť no pacientke čo bola jej znama to nejakym sposobom odstanovalaTak z toho som usudila že ak mate znamosti a peniaze tak sa da všetko no mna iba nalakala že nemam v poriadku pečen čo sa pri vyšetreni vobec nepotvrdiloZdravotnictvo už dnes nieje o liečbe ale kto čo ma a daStary panko pride s eurami a hned je obskakovany no ak pridete ohladom zdravia tak dostanete spusta odporučani kam mate ist do ktorych dveri a nakoniec nič sa nevirieši pretože iba ak vam predpišu drahu mastičku z ktorej ceny sa vam toči hlava aby aj lekarnici mali zysk

erfajer

Neodskrabnes ale utries. Tie bodky nie su chrasty ani nic ale ako rmg povedal cievky. Skusil som 1 vrstvou vreckovky prilozit roh na bodku a vsiaklo ju to. No za par sekund bola naspet. Lebo je to zakoncena cievka na kozi a nie pod kozou. Nic vazne.Iba kozmeticka kokotina.

natusa42

no tak toto ..akože ja som to nikdy neriešila,ale ja ich mám tiež !!!! ale už roky :D:D niektoré sú totálne minimálne ,že skoro ich ani nevidno,najmä po celých rukách to mám ..a niektoré sú väčšie ,ale ja som tomu nikdy nevenovala pozornosť ...myslím,že to je zo slnka...kedysi som to nemala,ale teraz posledných 5 rokov to mám ..a nechápem,čo to môže byť ..ale nikde som s tým nebola a ved doktorka mi ich musela neraz vidieť ..a nič nepovedala,čiže netuším ...

uf,ludia nestraste ..
ja som sa teraz pozrela na ruky ..a mam ich tam asi stovky takych malilinkych ..:(:( akoze nevyzera to odpudzujuco na prvy pohlad,vobec..to skoro ani nevidno,ale ja ich vidím :( ..

prepana,to co moze byt ?:(

:DD

pred tyzdnom sa mi spravila taka cervena mensia machula v oblasti krku a mam ju aj taku suchu no a preslo uz zopar dni a mam zopar takych bodiek cervenych akoby ma ustipol komar na tele a trochu to aj svrby chela by som poradit ze co by to asi tak mohlo byt MAM IST S TYM K doktorke???? nemoze to byt na nieco lergia?

RNG

Snad to lepsie pochopite na tomto vysvetleni:
Ked je cievka/kapilara oslabena a nie je drzana okolitym tkanivom vo vnutri tela ale na povrchu, tak ked ma oslabene steny z akychkolvek dovodov, moze miestne prasknut a vytvorit taky akoby miniaturny vyron krvi
Na spruznemie a cistenie cievok v celom tele kazdemu odporucam brat lecitin hodne roznych antioxidantov a samozrejme vitaminy C a E a aminokyseliny(arginin, ornitin L-cystein) na vyrobu kolagenu, co je nosna konstrukcia v tele a dlhe kolagenove vlakna spruznuju nedovolia "lamaniu sa" , praskaniu tkaniv.