Kryogenická komora

Príspevok v téme: Kryogenická komora
lost

Dali by ste sa zamrazit na nejaky cas, aby ste sa mohli v buducnosti rozmrazit a vidiet svet v buducnosti? (tym padom mozno ziskat nesmrtelnost, atd...)

jedine problem je ze zatial som nevygooglil ci existuje sposob odmrazenia :)

lebo teoreticky clovek ma 70% vody v sebe, ked ju zamrazime, ta voda roztlaci mozog atd (ina hustota ladu a vody) a tym nenavratne poskodi nieco, resp. zabije cloveka...

sweater

no a zabudol som, niektori ludia si po svojej smrti davaju zamrazit len hlavu, normalne im ju odrezu a potom / in near future / ked bude sposob ich ozivit im ju nasadia na nove mlade telo, a to neviem ci ich nieje este aj viac ti co si daju zmrazit len hlavu ako tych co cele telo, neuveritelne comu su ludia schopny uverit...

sweater

je to zalozene len na tom, davat ludom nezmyselnu nadej a vyciciavat z nich prachy, nieco ako vesmirny ludia. myslim si ze ten/ti zakladatelia tychto institucii este stale neveriacky krutia hlavou ako im tolko ludi moze platit za ich vymysli...

doubledog

nehovoriac o tom, ze musis zaplatit za skladovanie svojho tela dlhe roky, pricom musis verit, ze ta firma vydrzi desiatky rokov fungovat.

sweater

myslim ze vedia cloveka zmrazit bez nejakeho poskodenia ale nevedia ho rozmrazit, inak robi sa to tak ze ta zamrazia az ked zomries tzn. ze ich predstava je taka ze v buducnosti raz vynajdu sposob ako ich rozmrazit a ako nasledne ozivit mrtvych... zda sa ti to pravdepodobne, ze sa to podari?

doubledog

nie, ja by som sa nedal.

a sposob odmrazenia zatial neexistuje, cele je to postavene na tom, ze ti ludia dufaju, ze v buducnosti sa nejaky najde a dovtedy zostanu zmrazeni.

to poskodenie zmrazenim neviem ci maju nejak vyriesene, skor si myslim, ze ani nie.