Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

papaniiicko

jahodka123

No ja som na výročie urobila to, čo mal moj - už bývalý - priatel najradšej. Pred jedlom sme si kopli frťana - aperitív, pak nasledovala cesnaková krémova polievka s krutónmi a bryndzové halušky. Pak sme si dali červeného vínka, nasledovala vaňa atď... Plus som vlastnoručne vyrobila menu s našou spoločnou fotkou, ktoré bolo položené na stole aj so sviečkami, a celkovo bol stôl upravený ako v nóbl reštike.
A beskyd - 101 bodov :)

smajliQa

Adamkrt ty mas napady teda :D:D:D:D
nie nie... oslavicka bude teraz o par dni tak sa neviem dockat ako to cele dopadne.. no ale ved dam potom vedeit, ako to cele prebiehalo :)))

AdamKrt

Pre lepsi efekt by som mozno odporucal, urobit si na pocitaci vytlacok DENNE MENU a napisat tam vsetky chody od predjedla, cez polievku, hlavne jedlo, zakusok, cez masaze atd, az po milovanie a dozvuky. Ozdobit ornamentami a vytlacit to ako jedalny listok. Idealne na nejaky hrubsi papier, aby to bolo na urovni :)

AdamKrt

beskyd: vdaka, ale som hetero a k tomu este zadany :)

smajliQa: ako dopadla papanicko, ak uz oslava bola ? Co si nakoniec robila ?

Napadol ma este jeden recept na dezert, ktory by sa hodil k danej chvilke.

Vola sa HORUCA LASKA:
receptar.zena.atlas.sk

jajka001_15.04.11 16:43:
ale ked sa dobre napapas, to neznamena, ze Ti musi byt hned zle. Par kvapiek Cholagolu a za chvilu mas vytravene :) Naviac, kym sa clovek dostane k milovaniu, ved ma este hodiny casu na masaz, kupel, predohru, ustne techniky atd. - a to sa da robit aj s plnym bruskom. Lenze po tej dobe uz mozno cloveku aj vyhladne :)

ta3

AdamKrt navrhol kompletne a perfektne menu, sotva by som poradila lepsie, ja len chcem povedat jednu poznamocku Beskydovi: tak sa mi vsetko vidi, ze si sa pomylil pri vybere povolania

jajka001_

mozno by tvoj priatel ocenil nieco neobycajne co este nejedol, nejaku exotiku, morske potvory alebo nejaky mix ovocia so zmrzlinou poliate cokoladou alebo nejakym likerom

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

papaniiicko - Fórum - ZDRAVIE.sk