FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Bolestive vyprazdnovanie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Bolestive vyprazdnovanie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    Damme14.04.11 16:06??.??.36.211

Pekny den vsetkym,

mam problem s vyprazdnovanim, je to uz tretia stolica pri ktorej je to bolestive a myslim ze uz aj s trhlinkami a mierne krvacanie.

Kde je problem?

• komovaa15.04.11 09:04??.??.227.250

Prajem pekný deň. Denný prísun vlákniny je až 25-35g bežnou stravou to nieje jednoduché. A prísun tekutín je 4dc vody na 10kg váhy. Úpravu stravy aj s komplexným riešením problému nájdete na...

www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

• Damme15.04.11 00:12??.??.36.211

Mh, ale ja si nemyslim ze mam nedostatok tekutin, pijem dost (nie alkohol:D). Mozno mi konecnik podrazdila tá prvá stolica a teraz bude asi kazda jedna bolestiva az pokial mi to neprejde...ja si tak myslim, no..

Kde, v com je najlepsia vklanina, taka lahko dostupna?

• kiki77714.04.11 19:42??.??.204.65

Problem je v tvrdej stolici, co zapricinuje nedostatok tekutin. Treba dbat aj na dostatok vlakniny v strave.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

Detská rada s 30% zľavou od wallet. Neutrálne ph pre hebkú detskú pokožku.

^ Späť na vrch