Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnem 13 kíl?

Príspevok v téme: Ako schudnem 13 kíl?
Sašulínek

Ahoj mám 14 rokov a som veľmi tučná, aj keď som už schudla päť kilo, vôbec to nie je na mne vidieť. Hlavne by som chcela schudnúť v bruchu a to v spodnej časti. Prosím poraďte ako ste schudli vy alebo niečo prosím.. Do leta by som sa chcela poriadne rozbehnúť, aby som cez leto už len dohnala nejaké to kilo navyše.. Prosím poraďte..

Sašulínek

Ďakujem vám baby.. A Sisi, napísala by si mi nejakú ukážku nejakého stravovacieho plánu, no žeby si mi napísala čo by som mala jesť cez deň aj nejaké cvičenie, len pre inšpiráciu:)

kikuskaaaa1111

najlepšie je aj tak veeľa veľa sa hýbať:) a to ti hovorím z vlastnej skúsenosti:) skúšala som aj ja zdravšie jesť ale nejako extra to nepomohlo:) teraz jedávam normálne kedy chcem a čo chcem iba sa stáále hýbem a chudnem jedna radosť:)) tak držím palce:))

Sisi135

Bebe je čistý cukor zabalený do peknej reklamy. Keď máš chuť na sladké kúp si kvalitnú horkú čokoládu s čo najviac % kakaa a daj si dve - tri kocky

Sašulínek

Ahojte.. Veľmi pekne ďakujem za pomoc, vyskúšam to Sisi a Samantha :) Ďakujem.. A ešte sa ospravedlňujem, že píšem tak neskoro, ale ešiel mi internet:/ No a ja zatiaľ idem v pohode, korčuľujem, ako kedy vyjde čas tancujem zumbu alebo si tancujem len tak vlastne a aj chodím von s kamarátmi alebo aj sa s nimi prechádzam. Stravovanie však už ide do normálu,lebo mi stála mesiac váha tak som jedla aj sladké niekedy a tak. Čistú vodu pijem, no dakedy, keď nie som doma ale vonku, kúpim si aj kofolu a inak jem všetko čo mamka navarí:) inak ostatné si robím sama, a teraz si chcem začať kupovať celozrné pečivo. A môžem sa opýtať, keď mám chuť na sladké, môžem si dať be-be?? A keď mi bude stáť váha tak čo mám robiť? A inak od vtedy čo som to sem dala som shudla niečo cez kilo:)

samantha2110

Sisi, dám na teba. Zatiaľ mi to ide fajn aj bez nejakých špeci diét. Stačilo len nasadiť pohyb a obmedziť (ale nie vynechať) vysmážané veci, kalorické bomby, biele pečivo, sladké vody a sladkosti a celkom to funguje.Ale ešte by sa mi taká desina dole hodila...

Sisi135

O tej diéte som čítala. Je to dosť nízkosacharidová diéta, prakticky jediný sacharid tam je ovocie a to je na chudnutie nie najvhodnejšia skupina sacháčov. Kvôli zdraviu bude musieť skôr či neskôr zaradiť sacháče a potom to bude fajný jojo efekt

123123=1

Našla som to na internete, pozná niekto túto dietu?
FOTO: Schudla cez 70 kíl a zmenil sa jej život!

06.01.2011 Autor: Tobi

Možno aj vás po sviatkoch trápi naduté bruško, no rozhodne ste asi so svojou
hmotnosťou ešte nezažili také trampoty ako Svetlana z Ruska. Táto žena trpela
obezitou, no napriek tomu, že boj s kilami navyše vôbec nie je jednoduchý, rozhodla
sa bojovať až do konca.

Vďaka pevnej vôli a svojej nezlomnosti sa jej splnil sen a ako sama hovorí, od
základov sa jej zmenil život: Nielen, že sa cíti lepšie, je zdravšia a žije zdravšie,
odzrkadlilo sa to aj na možnostiach zaujať opačné pohlavie či získať lepšiu pracovnú
pozíciu.

Svetlana vo finále zhodila zo svojej váhy neuveriteľných viac ako 70 kíl a ako vraví,
nakoniec to ani nebolo také drastické, ako si predstavovala. Chce vraj len trochu
pohybu a striedmosti v stravovaní.

Sama ponúka recept na denný jedálniček, vďaka ktorému ona dosiahla svoju
vytúženú hmotnosť. Samozrejmosťou bol pravidelný pitný režim, pozostávajúci z
čistej vody a zeleného čaju.

Svetlanin diétny jedálniček

Raňajky: 2 vajíčka alebo kúsok syru, respektíve klasika v podobe ovsenej kaše, k
tomu kúsok horkej čokolády s obsahom kakaa aspoň 70 %, lyžica medu a tiež šálka
neodmysliteľnej kávy, avšak bez cukru.

Desiata: Polovica granátového jablka, zelený čaj.

Obed: Varené chudé mäsko - v úvahu teda klasicky prihádzajú len ryba alebo kuracie
prsia, čerstvý zeleninový šalát s s trochou rastlinného oleja, zelený čaj.

Olovrant: hrsť lúpaných semienok, zelené jablko, grepfruit alebo granátové jablko.

Večera: Tá pozostáva už len zo zeleného čaju.

Svetlana však v chudnutí nie je rekordmankou. Tou je Američanka Nancy, ktorá
schudla až neuveriteľných 250 kilogramov!!! A na Slovensku máme tiež ženu, ktorá
sa zaprela a zhodila až 78 kíl! Ako to Andrea zo Žiliny dokázala, si môžete prečítať
TU>>

Sisi135

kolieskové sú super... Inak samantha písala si v téme o 13dňovej diéte. Dievča nepúšťaj sa do nej, neschudneš tuk a môžeš spomaliť metabolizmus+jojo efekt - vyskúšané na vlastnej koži. Nedokafri si organizmus

samantha2110

Mne osobne veeľmi pomohli kolieskové korčule, chodila som na nich do školy ( 9 km tam a 9 späť) a teraz fičím na Zumbe :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnem 13 kíl? - Fórum - ZDRAVIE.sk