Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrca na zatylku

Príspevok v téme: Hrca na zatylku
Lukas369

Zdravim... pred par dnami som spozoroval ze sa mi na zatylku spravila hrca 2cm siroka a cm vysoke... je to akoby sa mi tam rozrastla lebka ? nikdy predtym som si to tam nevsimol... poskrabal som sa a hned som spozoroval nieco divne.. na dotyk len trochu boli 3dni sa nemeni co to moze byt ? mam informovat obvodneho lekara hned ? alebo staci pri najblizsej navsteve na to upozornit... nemam z toho paranoiu ale radsej sa spytam :)

za vsetky odpovede dakujem.

boba 77

Ivka má pravdu. Telo sa denno denne snaží vylučovať všetky škodlivé látky, ktoré sa doň dostanú z jedla (všetky nezdravé potraviny plné konzervantov, farbív a stabilizátorov), zo znečisteného vzduchu, fajčenie... Ak je tohoto bordelu v tele veľa a organizmus ho nestíha všetko vylúčiť tak si robí v tele "smetiská" - rôzne "tukové" nádory.
Ľakťa sa hneď nemisíš. Ide skôr o nezhubné veci. Lekári to riešia tým že ti to proste vyrežú.
Ja by som sa skôr zamyslela nad zdravím stravovanímm a celkovým životným štýlom (veľa pohybu, slnka a čerstvého vzduchu).
Tieto hrče sú prvým signálom že telo prestáva zvládať svoju očistu a zanášašho bordelom nad únosnú hranicu.Posledným varovaním je rakovina...

Ivka 1

Lukas moze sa jednat o tukovy nadorcek ale v kazdom pripade by bolo dobre aby sa na to pozrel lekar - kozny lekar.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrca na zatylku - Fórum - ZDRAVIE.sk