MYSLITE ZE MOZE BYT TEHOTNA?? PRIZNAKY TEHOTENSTVA

Príspevok v téme: MYSLITE ZE MOZE BYT TEHOTNA?? PRIZNAKY TEHOTENSTVA
truba

ahojte ludkovia, teda hlavne zeny. potrebujem pomoct. mam momentalne dost ze stresy-mam strach ze priatelka je tehotna. zevraj ma nejaky iny vytok, nejaky zmeneny. vravi aj ze sa jej nejak prsia trochu zmensili ci nepekne povedane trochu splasli. a este ze je dost naladova,co sa zda aj mne. zevraj by to mohol byt aj znak ze je tehotna. momentalne je chora, bere antibiotika, tak sa chcem opytat ci by tieto veci ako vytok, tie prsia nemohlo byt aj preto. povedal som jej ze kupime test-ze nebudeme sa trapit pokial netreba, ale ona mi na to ze nebudeme predsa zakazdym kupovat test a ze ona to nechce vediet a neviem co. v podstate ona je taka stresmenka dost, ale tie reci ked zacne hovorit tak ma to vie dost vydesit. pouzivame vzdy kondom, nikdy sa nevystriekam do nej-teda ani do kondomu, pouzivame spermicidny lubrigant TY a JA a este sexujeme mimo ovulacie hoci kramy nema este 100% pravidelne. mozno ze sa aj ja stresujem zbytocne. povedala mi dnes ze ma chut na sex-uz sme tyzden spolu neboli kvoli chorobe. zeny pokial su tehotne tak nemaju chut na sex,aspon zo zaciatku, ci nie?? len skuste nieco poradit. vase skusenosti,nazory alebo podobne. dakujem

bibi

Neboj sa vobec nic jej nie je.To ze je jej zle kludne moze byt z liekov alebo proste psychika.Alebo jej vobec nebyva zle a je to dalsi vymysel.

truba

no, tak dik teda:)) obaja mame 18. nemyslim si ze by ma chcela nejak zbytocne stresovat, ked ona vie byt hystericka jak neviem co. ja si tiez myslim ze to byt nemoze. a kebyze ma vazne ten pocit tak by si asi minimalne spravila test. a este vravela ze rano je jej nevolno a vracia-ale to moze byt od nervov, kvoli tej chorobe alebo si to namysla este:P ..vsak si myslim ze pre to robime dost. no, tak mam trochu lepy ked o tom rozprava. dik

bibi

Jasne ze ho skusa.Predpokladam ze ste este neskuseni teenageri,kedze nema pravidelne kramy.Zeny su potvory...A ona vie ako na teba a dobre to hra.Alebo je taka rozcintlavena lebo uz je dlho doma kedze je chora a preto je naladova.Ale hlavne sa nuudi...

vodnarka

no to je pravda tie priznaky vobec nevyzeraju na tehotenske:) mozno ta naozaj len skusa a dobre sa zabava na tvojich stresoch.. inak na ten sex mimo ovulacie by som sa moc nespoliehala ked este nema pravidelnu menstruaciu neda sa presne vypocitat kedy ma plodne dni

bibi

No ty si fakt truba, nehnevaj sa.Mozem sa spytat kolko mate obaja rokov?Predpokladam ze mate obaja pod 18. Podla mna urcite nie je tehotna,je len chora,s tym suvisi zmeneny vytok.Prsia sa pocas tehotenstva zväcsia a nie naopak.Prilis vymysla.A tak isto aj ty.Alebo ta natahuje a pekne sa tesi z toho ako si ta omotala a drzi ta v sachu.neboj sa keby si naozaj myslela ze je v tom,utekala by na gynekologiu po vyvolavacku,ze by sa po nej ani nezaprasilo.Nezda sa ti divne ze odmieta urobit si test?Si fakt truba...otvor oci