Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zmodralý necht na nohe

Magy

zaneta - masticky?? ty zartujes... pokial prestal rast, zrejme tym padom bolo dost poskodene nechtove lozko, odkial nech vyrasta (tak ako vlasovy korienok). mam dojem, ze po 2 rokoch nepomoze ani chirurgicka operacia, ale mozno sa mylim.

Cheeky

Ja to mávam bežne pri dlhšom nosení lodičiek, ktoré sú mi o pol čísla menšie, ale čo už :) Stále si vravím, pre krásu sa trpí, a viem, že na to raz doplatím.. :)

zaneta

Dobry den,mam problem na nohe s palcom,lepsie povedane z nehtom...uz pred 2 roky mi spadla tehla na palec,nehtsa mi zlomil, a odpadol mi len problem je v tom ze mne tem neht uz dalej nenarostol..co mam robit?Lekara sa bojim vyzera to uplne priserne hlavne cez leto...nepomahaju nejake masticky ab ymi tem necht zacal zase rast??Uz neviete co mam robit?Dakujem

kaja576325

mne na koncerte niekto stupil na nohu tak ze mi zmodrali dva nechty. jeden uz odrastol cely a ten druhy vobec, je stale modrofialovy a nerastie. co s tym?

pedicure

namodrale nechty su mozno aj omrzliny alebo ako uz spominane male topanky odporucam kupit nove ale dobre cislo nie co tlacia,co su male nechet vyrastie novy postupom casu ale ak budu na nohach stale tie iste topanky moze sa zdeformovat cely nechet .... stoho su potom odtlaky ,pluzgiere aj ploske bradavice sa vyskytuju na chodidlach :/ je to nepekne na pohlad a predsa ide leto tak sup sup do slapiek :) spozdravom ..pedikerka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zmodralý necht na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk