vysoka skola, socialna praca

a-n-g-e-l

Ako neviem čo riešite:)aj tak polovička ľudí nebude robiť v živote to čo vyštudovali....a fandím ľuďom ktorí študujú soc.prácu možno je to jeden z najlahších odborov teoreticky ale prakticky určite nie....a sociálna práca nie je iba o detských domovoch alebo domovoch dochodcov...ale aj o drogovo závislých atď takže neviem či je to až také ľahké ako si viacerí myslíte a uvidíte, že v budúcnosti budú dobrí soc.pracovníci veľmi žiadaný....

Matyo

študijný program sa volá Animácia voľnočasových aktivít a je možné ho študovať na Gréckokatolíckej teologickej fakulte v PO, ale iba 1. stupeň ; )

žaž

liones ale ano studuje a je to velmi lahka skola kamarati maju titul zadarmo skoro...len na vylety chodili, cvicili a skusakmi prechadzali vzdy...

lienocka2808

Kazdy kto si chce ulahcit studium a dostat titul takmer zadarmo (myslim tym minimalne ucenie) a studium si zaplati, tak si zvoli Sv. Alzbetu. Ja sa tym ludom ani uz asi necudujem, ze si vyberaju najlahsiu cestu. Ale ja neviem, ja by som si vybrala asi nieco kvalitnejsie, lebo by som sa hanbila si tu skolu vobec uviest do zivotopisu.

Pista1

tak tak, ako pisete, ten kto nema na lepsiu, tym padom tazsiu, kvalitnejsiu skolu, sa hodi na socialnu pracu, etiku, animator volneho casu a podobne nezmyselne, podradne odbory stvrtej cenovej skupiny. takych, studovanych Mgr. je dnes uz do aleluja...

bori.s

Majka: keď raz pôjdem ďalej do školy, určite to nebude Soc. práca, pretože, nechcem sa chvastať, ale mám na viac ;-)
Urážať SP veľmi neurážam, akurát píšem a pomenuvávam veci pravým menom, na rovinu a to sa nie veľmi dobre číta, pre trafené húsky, ktoré hneď gagajú... ja viem... :-)
Všetko podstatné tu už odznelo, ver si čomu chceš, ďalej sa nemá význam tým zaoberať. Vieme, kde je pravda a nemienim tu nikoho nasilu presviedčať ani sa tu silou-mocou s nikým naťahovať o posledné slovo ;-) Ahoj a pozdravuj v škole.

majka_21

Boris, ani 50-tnici doteraz zrejme vysoku skolu nepotrebovali. Kolko mas rokov? Spolocnost na ludi kladie coraz vyssie naroky. Neviem, kolko mas rokov, ale pockaj si do takej 50-tky a uvidis, co bude dalej... A som zvedava, ci tiez budes mudry vtedy. Osetrovatel vysku podla mna nepotrebuje. Ale robit osetrovatela a socialneho pracovnika je rozdiel. Mozes ty alebo hocikto iny tento nas odbor urazat kolko chces. Neprajem ti, aby si sa musel trepat do skoly ako 50-rocny. Ale o to si zas koledujes tymi recami ty... Rob si svoju pracu dokedy chces - ved ti to nikto nebrani. Len by si mohol prestat urazat, nemyslis?
Lioness... naucit sa nie je problem, ale pochopit ano. Mam znamu na verejnej sprave a si predstav, ze kazdemu dolezitemu zakonu alebo vseobecne pravu venuju niekolko semestrov a kazdy seminar si vysvetluju a objasnuju jednotlive clanky. Takze moc by som sa na tvojom mieste neporovnavala s tymi, ktori zakony fakt dobre ovladaju. A to nehovorim len o verejnej sprave. Takze nenapucovala by som sa na tvojom mieste.

bori.s

až také extra zákony zas nepotrebujem k svojej znalosti, aby som na to nutne musel mať SP ;-) Inak nerobím priamo v súvislosti so zákonmi, takže Ti tá irónia veľmi nevyšla ;-)