Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up a klieste na mihalnice

simKAA

ten dermaol cover ola sa volak ze filmove studium v prague je uplne nanic pretoze aspon mne hrozne masni tvar a staci suchnutie s rukou o tvar a flak jak vysiti na tvari je nestabilny hrozne sa rozmazava ja mam teraz jeden dermacol so znackou dc experienc z orchidea vonou vide okolo 9euro a je to asi najlepsi makeup ktory som zatial mala inak asi uz ten spravny k mojej pleti nenajdem uz :(

Izabelka_MT

ahoj tara ...make up je najlepší dermacol cover... ten prekryje fakt všetko ....a kliešte na mihalnice sú fakt super, len používaj kvalitnú špirálu a niaku výživu na mihalnice..

citronik

vševedka dakujem :) ta nevhodná technika...dost mozne :)snad sa polepším a konečne budem môcť klieštiky pouzivať bez problemov :)

vsevedka

citronik, ja vzdy, ked chcem pouzit spiralu, musim si vytocit riasy kliestikami, pretoze su od prirody bez naznaku akehokolvek zatocenia. Nikdy sa mi po kliestikoch nepolamali a to su dost jemne. Myslim, ze mas nejaku nevhdonu techniku, ked pises, ze sa ti odlamuju a hlboke oci, ci padnute viecka na to nemaju vplyv. Klieste, teda tá cast s gumickou musi "nasadat" presne pri koreni rias, teda miesta odkial vyrastaju a ak ich pouzijes nizzsie, polamu sa. Opatrna musis byt aj ked klieste uz davas z mihalnice dole, musis proste na to pomaly, pretoze prudky pohyb sposobi to, ze si mozes vytrhnut aj zopar rias. Ak mas krehke lamave riasy pouzivaj regeneracnu riasenku, ja som kedysi pouzivala specialny olejcek ricinovy na vyzivu rias, ale neviem,ci ho este dostat.

Klieste som videla v DM a v 101 drogerii.

citronik

baby, ja mam taký dotaz ku klieštikom...používala som ich vždy na odličené mihalnice, no napriek tomu sa mi polamali, ako keby som z nich odstrihla...niekedy vsetky mihalnice, niekedy len časť. mám hlbšie oči, padnuté viečka, môže to mať vplyv ? pretože mám k nim ťažký prístup, ked su tak hlboko.

zdenci

mejkap ti moc poradit neviem lebo nemam problemovu plet nejak tak to moc neriesim ale klieste kupis v DM bez problemov alebo ich mavaju aj v tych takych obchodoch "vsetko za.. "

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make-up a klieste na mihalnice - Fórum - ZDRAVIE.sk