Zenska zavist

Laurina22

Baby,mate pravdu.Mozno by som to len nemala riesit.Nech idu do ...Kto je skutocny priatel,veri mojej osobe,nie cudzej.

Simonella

no tiez som sa s tym stretla.. preto mam radsej muzov :))) aj s nimi si lepsie pokecam, nerozoberaju kto je s kym alebo najnovsie pletky.. medzi nimi mi je jednoducho ovela lepsie

jajka001.

napriklad u nas v praci je par takych. jedine co sa da s tym robit je to ignorovat to a verit ze ludia budu posudzovat podla vlastneho rozumu a nie podla ohovarania

odpovedam

ja nastastie nic take nepoznam a mam vo svojom okoli super baby. Je to vecou toho, kym sa clovek obklopi. Na druhej strane ale poznam par chlapov - riadnych klebetnikov a casto krat mi pridu este horsi ako niektore zeny... ale rozhodne sa ako zena necitim ako falosna hyena a ani na ine zeny v mojom okoli by som si toto nedovolila povedat... svet je rozny a ludia tiez. A casto krat ohovaraju len preto, ze im to dovolime...

Laurina22

Rofl mas pravdu,hlavne my zeny si dokazeme tak prikraslit a prifarbit veci,ze casto krat sama zo seba zasnem:-)

Laurina22

Rofl,aka utecha:-)

Nie,vazne,vdaka,aj tebe xy...Len ma to mrzi,potrebujem asi vidiet aj nazor inych...ja si dost vela veci pripustam a riesim.Aj to je chyba.Obdivujem ludi,ktori sa otrasu a idu dalej s usmevom na perach.