Tlak v hrdle

Príspevok v téme: Tlak v hrdle
Rimmka

Už týždeň pociťujem neznesiteľný tlak v krku, akoby mi niekto tlačil prstami pod ohryzkom, zboku cítim stiahnuté svaly krku, na jazyku sa mi zväčšili chuťové poháriky ako keby som zjedla niečo kyselé, alebo štipľavé. Vkuse mi zatekajú hlieny a mám pocit, že sa zadusím. Na krčnom bolo všetko v poriadku, krv tiež, štítna žľaza rovnako, tak už neviem. Ešte ma poslali na alergológiu, kvôli tým hlienom, krčnej sa zdala sliznica nosa ako u alergika, alergiou som však doteraz netrpela.Pripadám si ako totálny hypochonder, všade je všetko v poriadku a ja mám pocit, že ma niekto škrtí.Zhoršuje sa to po rozprávaní. Na noc mi dali zodak a cez deň cmúľať panthenol, nejak mi to však nezabralo. Nefajčím, nepijem, nechápem, z čoho to môže byť....

aShypoChONde

ahojte ja mam tiez problem NAJKOR TO ZACALO ZE MI BOLO ZLE A TOCILA SA HLAVA A ZLE SA MI DYCHALO ALE potom sa mi zacalo iba zle dychat ale podstate ani nie ze zle dychat ale ma skrtilo v krku taky tlak ako keby v krku :/ baala som sa ze sa zadusim a doktor mi dal tiez zodac a este ventolin ktori mi nerobil dobre lebo mi bolo zle na odpadnutie z neho a cela som sa triasla a bolela ma hlava tak som ventolin vysadila ale teraz ma zacalo najnovsie od vcera pichat v krku :( v lavej strane krku a neviem co to moze byt ale bojim sa asi budem muset ist zase k lekarovi mam 15 r. prosim poradte niekto kto mal nieco taketo pripadne s coho to je alebo co mam robit :( bojimm sa