Neviem co so sebou

Príspevok v téme: Neviem co so sebou
MeToYou

ahojte,mam taky problem a potrebujem nejaky triezvy pohlad na vec.
S priatelom som uz nejaky ten piatok,presnejsie chodime spolu uz dlhsie,zachvilu to budu 3 roky,ale stala sa taka vec.
Pred rokom a pol boli ako spoluziaci na chate,kedze su vysokoskolaci,ako kruzok na jeden vecer...samozrejme,vsetci pili a jedna baba sa opila tak,ze jej bolo zle..priatel kao dobra dusa s nou siel von sa prejst,nadychat vzduchu,nech jej je lepsie..az pol roka na to som sa dozvedela,ze ta dievcina to nanho skusala..priatel ju odrstrcil.
Dovtedy som nebola podozrievava a ani nic,ale po tomto..proste ked so msa to dozvedela..no poviem to tak,ze mi to oblo dost neprijemne,aj ked priatel za to nemohol,ved clovek nenosi na cele nalepku,ze som zadany..tiez,ked idem von alebo na diskoteku,tak proste sa stane,ze ma niekto zacne obchytkavat alebo co...chapete.
A moj problem psociva v tom,ze ja tej dievcine absolutne neverim a vzdy ked idu ako kruzok,tak proste mam pocit,ze sa nanho chce hned vrhnut,aj ked priatel m ihovoril,ze on ju nijak neberie,len ako kamaratku,kedze ta nestastnica si to ani nepamata a priatel to neriesil s nou
a vzdy ma proste pochytia take tie zachvaty paniky a neviem to nijako ovladnut..a nechcem taka byt,priatelovi verim a tiez to nechcem pokazit..
Tak to drzim v sebe,ale vo vnutri ma to nici..vzdy sa to na to snazim ist nejak orozumne,ale viete ak oto obcas je..citom nerozkazete,neporadite mi?alebo nezazil niekto podobnu situaciu?lebo ja uz fakt uvazujem nad nejakou odbornou pomocou
Vopred dakujem za odpovede

Fufulka

kašli na to....zbytočne si nerob vrásky.... lebo inak to začne v tebe stupňovať a nakoniec táto žiarlivosť môže tvojmu drahému začať vadiť...

jankaaaaaaaa

porozpravaj sa o tom s priatelom, alebo sa nato vykasli. musis mu verit. sama si povedala ze teba tiez balia chlapi ale vobec si to nevsimas. on to tiez tak berie. keby chcel byt s nou a nie s tebou tak sa s tebou rozide