Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale mi treba na zachod ...

Príspevok v téme: Stale mi treba na zachod ...
l_O_l

zdravim.mam taky dost cudny a neprijemny problem. dost casto mi treba curat aj ked mi v skutocnosti netreba,len si to dajme tomu nahovaram alebo co.napr. ked som v kine a bol som pred kinom na zacchod tak aj tak mi treba curat ked som v sale.alebo ked cestujem dlhsie trasy autobusom (nie MHD) tak mam stale pocit ze mi treba na zachod. :( je to dost neprijemne,prvykrat sa mi to stalo na autoskole uvodnej hodine ked so mvypil liter mlieka a myslel som ze to nezadrzim uz.vtedy som mal zapalene mocove cesty to mi trebalo curat aj pred spanim aj castejsie.ale za normalnych okolnsoti mi podvedome treba na zachod bud ked cestujem alebo ked cakam v cakarni u lekara alebo napr. v kine a ked pridem domov uz je vsetko v poriadku.nvm cim to moze byt a tazko sa zbavit toho nahovarania aj ked napr. sa mi stalo ze som cestoval 4hodiny autobusom a netrebalo mi vobec curat.dokonca naposledy mi trebalo aj na velku potrebu,ktoru som aj vykonal no hned jak som prisiel naspat do autobusu opat mi trebalo :( napisal som to cudne,no bol by som rad za vase reakcie

kejra

Hej toto su hrozne problemy, ja mam zase naopak, ked nie som v domacom prostredi, nedokazem ist na WC, ale ani na malu, mne sa vobec nechce čurať, napr aj cely den...určite to je psychicke
Potom pridem domov a je všetko Ok, ale pokial nie som doma cista katastrofa, nakolko vela cestujem neskutočne mi to komplikuje zivot a obmedzuje ma to, stale mam zapchy a som zavodnena :/

mascha

keď máte nutkanie na močenie, stolicu, netreba to odkladať,ale urobiť,nie je to dobré pre vylučovanie a potom sa k tomu pridá aj psychika

Flower556

AHoj,mam podobny problem,hlavne medzi ludmi ma nafukuje...Je to psychickeho povodu.Zacala som uzivat Alventu (socialna fobia).Od tej doby to nieje take hrozne ako byvalo...Sam sa tych myslienok tak lahko nezbavis..Mne to trvalo roky a pomohli mi az lieky.Z mojho pohladu,odporucam AD...

Ja6873389

Mne tiez treba casto na wc,zacalo to ked som zaspala a mi velmi trebalo
(na malu)
Od vtedy citim ako keby mi velmi trebalo silno a pridem na wc a nic. Do teraz to nebolo. Co s tym?:(
Vlastne potom neviem kedy mi fakt treba a kedy nie;(

ebi777

galasito, málo si toho popísal, nedá sa vyčítať, že z čoho to môžeš mať,

môže to byť zlá flóra v črevách, skús si kúpiť probiotiká a stravovať sa zdravšie

Gallasito

Prosím pomožte mi mám tak problém že stale vkuse cely den mám pocit ,že my treba ísť na velku potrebu a ked idem do zachodu tak my nejde možem tlačiť ako chcem aale nejde ani za pána možno dakedy trošičku a je to nepriemne

stanuniel

Cawte ja mam taký problém,že keď hocikde mam ísť napr. aj do obchodu do kostola proste všade. Napína ma na vracanie treba mi na záchod stále. Doma sedím na záchode pred tým keď odchádzam aj polhodiny a nič akonáhle sedím v aute keď ešte len na miesto už to začína. Neviem čo to je. Niekedy som autobusom chodil 14 rokov do PO do súboru čo je 40 km z domu. Cestovali sme po Európe autobusom robil som na Výške sprievodcu tiež busom som chodil. Teraz iba na aute aj to mi je zle ešte aj vlakom sa dá lebo je tam záchod. Nikdy som sa s tým nestretol neviete mi niekto poradiť to sa už nedá vydržať a keby som nemal prácu takú že som mal stavbu v lese na starosť tak neviem normálne by som sa asi ani zamestnať nemohol no robotu už nemám a už mám niečo sľúbené ale tak neviem čo sa so mnou robí! Prosím Pomôžte mi

Alex T

Je to tak aj u mňa. Keď som niekde vonku idem aj 4 razy denne na veľkú a aj keď nič nejjem a aj keď som bol hneď ráno doma. Stolica je normálna, tvrdá, nejedná sa o hnačky. Tiež si myslím že je to viac psychický problém, nie zdravotný. Súvisí to so stresom. Dlhšej ceste autobusom ( hodina a viac)sa vyhýbám.
Aj keď vobec nie som na sladké, tak pomože čokoláda - horká, na varenie

Hhh

Mala som podobny problem, ale nie s malou potrebou, ale s velkou... totizto niekolkokrat sa mi stalo, ze som musela ist na wc (zrejme som nieco zjedla, neskor som mala zaludocne problemy) a odvtedy som sa bala, ze co bude ak to na mna zase pride. Najhorsie bolo to, ze ak som sa kamkolvek vybrala, najprv som musela ist na wc a potom som mohla pokracovat v ceste... no a riesenie je v tom, ze je vec psychicka, nejaky blok, ktory treba prekonat (ja som si vravela, ze na wc nepojdem, nech sa deje co sa deje), bolo to tazke, trvalo to dlhsie, ale zvladla som to, drzim prsty.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.