Stale mi treba na zachod ...

Príspevok v téme: Stale mi treba na zachod ...
l_O_l

zdravim.mam taky dost cudny a neprijemny problem. dost casto mi treba curat aj ked mi v skutocnosti netreba,len si to dajme tomu nahovaram alebo co.napr. ked som v kine a bol som pred kinom na zacchod tak aj tak mi treba curat ked som v sale.alebo ked cestujem dlhsie trasy autobusom (nie MHD) tak mam stale pocit ze mi treba na zachod. :( je to dost neprijemne,prvykrat sa mi to stalo na autoskole uvodnej hodine ked so mvypil liter mlieka a myslel som ze to nezadrzim uz.vtedy som mal zapalene mocove cesty to mi trebalo curat aj pred spanim aj castejsie.ale za normalnych okolnsoti mi podvedome treba na zachod bud ked cestujem alebo ked cakam v cakarni u lekara alebo napr. v kine a ked pridem domov uz je vsetko v poriadku.nvm cim to moze byt a tazko sa zbavit toho nahovarania aj ked napr. sa mi stalo ze som cestoval 4hodiny autobusom a netrebalo mi vobec curat.dokonca naposledy mi trebalo aj na velku potrebu,ktoru som aj vykonal no hned jak som prisiel naspat do autobusu opat mi trebalo :( napisal som to cudne,no bol by som rad za vase reakcie

úľava

PODPORA ČINNOSTI JATER A ŽLUČNÍKU:

Posiluje činnost trávicího traktu - zejména činnost slinivky břišní, přispívá k udržování správné funkce jater a žlučníku. Výrazně odlehčí trávicímu traktu (zejména žlučníku) tím, že převede tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Napomáhá intenzivnější krvetvorbě - stimuluje množení bílých i červených krvinek, přispívá k detoxikaci jater, příznivě působí při potížích s játry, má antioxidační a desinfekční účinky.

OCHRANA ORGANISMU PŘED VOLNÝMI RADIKÁLY:

Díky zvýšené hladině vitamínu E a obsaženým bylinným extraktům, kterými je obohacen, je silným antioxidantem - chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů způsobujících stárnutí a vznik chronických zánětů a rakoviny.

CELKOVÉ POSÍLENÍ ORGANISMU, ODSTRANĚNÍ ÚNAVY, POSÍLENÍ NERVOVÉ SOUSTAVY:

Posiluje celý organismus - fyzicky i psychicky stimuluje, pomáhá odstraňovat chronickou únavu a příznivě působí na nervovou soustavu.
50 ml
115 ml (XXL - rodinné balení)kontakt -adresa odstránená-

- mira

Ak neustále cítiš nutkanie na záchod, máš problém s uvoľneným zvieračom a podráždeným konečníkom. Spôsobuje ti to uvoľňujúca potrava, ku ktorej patrí spomínané mlieko, ale i sladkosti, ovocie /ovocné kyseliny a ovocný cukor/, ale i med, káva, alkohol, koreniny, veľa tuku.
Aby ťa k sladkému nepriťahovalo, jedz i menej soli a mäsa. Pevné zvierače ti zabezpečí strava založená na neobrusovaných obilninách. Dodajú ti aj B vitamíny, ktoré posilnia nervový systém a psychiku, ktorú ti poškodil cukor.

Maros75

Ja amm opacny problem ......ak prideme na dva-tri dni k niekomu nie a nie ist na velku :)
A doma by som sral a sral :)

majdo

Môže to byť čo píšeš, ale rovnako to môže byť prostata . Choď k urológovi, urobí Ti vyšetrenie krvi, moču , prostaty .
To, že máš pocit, že nutkanie je v najnevhodnejších momentoch môže skôr súvisieť s tým aké množstvo tekutín vypiješ. Telo vie za hodinu spracovať 100-300 ml, takže pitie do zásoby nemá zmysel.

Zuzana_Zi

Toto je psychické.. Nemôžeš myslieť na to keď niekde prídeš, že budeš musieť ísť na záchod, lebo to je to isté ako ked si niekto hovorí, že mu je zle a naozaj mu zacne byt zle..

Barbora_Bn

Ahojte , ja mam nieco podobne . Tiez ked som niekde prec , tak mam casto pocit , ze musim ist na wc . Dokonca i ked som sla niekedy spat tak som sla aj dva krat na wc . Casom som vsak si stale hoovrila to , ze to je len pocit a snazila som sa spat . A vecer to uz nerobim ... ale ked som niekde vonku , tak to mam stale ..A suhlasim s tebou , nie je to take lahke , ze si len povies , ze a sak to je len mylne alebo tak nieco ... Viem , ake to je neprijemne ... Mne to najviac vadi v skole , po kazdej jednej prestavke musim ist na zachod, co si casto vsimaju aj spoluziaci . Ked nejdem tak ledva vydrzim do konca hodiny .... Teraz som essi este aj zacala davat viac pozor na pitny rezim a snazim sa pit aspon 2 litre denne alebo viac .. a teraz je to este horsie ... Poradit ti neviem , snad sa niekto najde oc sem napise vhodnu radu aj tebe aj mne ..

l_O_l

uzkost .... nevyhybam sa okoliu praveze so mradk ed mozem byt s niekym v kontakte .... samozrejme v novych situaciach som trocha nervozny,ale to je taka zdrava nervozita ....

la femme

to bude urcite len psychickeho razu..dobre ti rado goccia..ked si niekde mimo domu, chod predtym na wcko a ked to pride opakuj si stale, ze to si len nahovaras. a ked si takto niekde prec, citis len,ze ti treba na zachod, ci aj ine pocitzy, napr. uzkost?