Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

baktéria v pošve

wuaaua

Ja som akurta chora podobne,mne sa to prejavilo po pohlavnom styku,partne vravi že onnebada na sebe žiadne priznaky..čiže skus si zistit čo to je za ochorenie.

Kvety zla

ano, moze. mala by si sa vyhybat pohlavnemu styku a ostatnym sexualnym hratkam kym nebudes uplne zdrava.
podla vsetkeho sa to stale "nie a nie vyliecit" preto, lebo to ma aj tvoj frajer v latentnom stadiu (unho sa neprejavi, u teba hej), cize ty si to preliecis, on ta nakazi, preliecis si to, nakazi ta a tak dookola. daj preliecit aj partnera aj seba a budete stastni.
ak s tym nebude suhlasit, nesexuj vobec, nebudes mat problem.
voila!

mataBB

ty si zabrzdena? ved ked nevieme co to je tak ani nemozme vediet ci sa to da preniest...co si myslis ze to sa da povedat vseobecne?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.