Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieta- od 18.4.

Príspevok v téme: Dieta- od 18.4.
Veronicca

...zdravím milé dámy..inšpirovala som sa niektorými už vytvorenými témami a rozhodla som sa...od 18.4. sa chystám podstúpiť 13- dňovú mliečnu diétu...pridá sa nejaká odvážna ku mne? :) takých 5-8kg by mi neuškodilo zhodiť...budem veľmi rada ak sa pridáte a spoločne sa zbavíme komplexov :)

Veronicca

Tak som rada, že nie som sama...ako ste prežili prvý deň tie, čo ste sa rozhodli ísť do toho so mnou? :) ja celkom fajn aj keď som hladná ako nikto :D

denik

Preco vsade lezu distributori? jedine nas pripravok je ten najlepsi...no akurat, za 1290 Kc si radsej kupte pernamentku do fitka..

bebaa

ahojte baby :) tiez som dneska zacala dietu s tym rozdielom ze na ranajky som si musela dat kusok celozrnneho chlebika s medom a samozrejme davku mlieka. asi nedodrzim presne cas kedy sa ma pit to mlieko ale casove odstupy budem mat asi 2,5hod. uz sa tesim na zajtra ked sa uz aj najem :)) ak mate fb mozte mi napisat som tam bebush rybanska.... ahojte a prajem pekny den :)

simsita542

Dievčata ja by som tiež do toho šla lenže už raz som sa pokušlaa tuto dietu držat prvyden som zvladla dobre ,čo som sa dost čudovala ale druhy a treti den som bola tak strasne slaba ze som to proste vzdala...aj som pocula ze je tam isty jojo efekt tak neviem co si mám mysliet :/..tiež ma stve ze leto sa blizi a ja s mojou celulitidou na zadku a postavou ako hruska v plavkach vyzeram otrasne :/

MajkaKon21

ahoj Veronicca :) ja som tieto temy nasla ale pred 5 dnami, velmi ma tato dieta zaujala, takze by som sa odvazila ist do toho s tebou :) leto sa nam blizi :)

Nela111

Veronicca - no ja by som sa aj pridala, ale uz som tuto dietu ZACINALA asi 3x za posledne obdobie, a nevydrzala ani prvy den! :´-(( Vydrzim maximalne do poobedia, a potom na mna pride bud hlad alebo strasne chute na vselico mozne, najma sladke.. V kazdom pripade ti drzim palce. Ja sa tiez (znova) budem snazit zdravsie stravovat - odzajtra! ..ale asi nie tato mliecna dieta..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dieta- od 18.4. - Fórum - ZDRAVIE.sk