Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrazky Na Tele

Príspevok v téme: Vyrazky Na Tele
alanaKK

Mam 17 rokov a mam same vyrazky po tele.
Aj na tvari mam..ale tak na tej tvari to neni take hrozne...tu mam docela cistu..ale mam vyrazky na rukach a na hrudy a na chrbate.
Naozaj neviem ako sa ich mam zbavit..Pijem vela vody aby vsetko to zle sa vyplavilo zo mna..no niaksik to nefunguje..velmi ma to trapi,nemozem ani nosit tielka ci vystrihy..
Prosim poradte mi niekto co na to?
Vopred Dakujem

alanakk

Kaciatko..
u doktoroch som bola,vacsinou mi to povedali ze to mam z toho ze sa to nema ako cistit,totiz dlhsiu dobu som mala problemy s kramami,az teraz pred 2 mesiacmi som ich zacala dostavat pravidelne,takze aj tym to moze byt.no neviem.
ale kazdopadne dakujem ti za radu:))..
tu avivaz asi poviem mamine nech mi v tom neperie veci..

kaciatko_7

Príčin môže byť viacero. Jednou z nich môže byť aj napr. používanie aviváže, možno máš citlivú pokožku a aviváž na nej vyvoláva alergiu. Odporúčam nepoužívať aviváž na spodné prádlo vôbec a ani na oblečenie, ktoré prichádza bezprostredne do kontaktu s pokožkou... ďalšou príčinou môže byť chlórovaná voda, ktorá vysúša pokožku a tá sa potom ešte viac mastí... ďalej môžeš mať alergiu na nejakú zložku v kozmetike, ktorú používaš... odporúčam po každom sprchovaní používať telový olej, aj keď máš inak mastnejšiu pokožku.
Problém je potrebné vždy riešiť komplexne a nemyslieť si vždy, že je to niečo vnútorného pôvodu,,, samozrejme zájsť aj za odborníkmi, alergológ, kožný lekár a pod.

Sisi135

aj ja som to dlho riešila. Ja som mala vyrážky hlavne po rukách, stehnách a dekolte. Mne pomohla zdravšia strava, vyčistila som si zanesené črevá a vyrážky sú fuč. Teraz si už len liečim ranky po vyrážkach ale aj tie sú stále bledšie a bledšie a skoro ich už nevidno :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrazky Na Tele - Fórum - ZDRAVIE.sk