Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapci sa ma boja?

Príspevok v téme: Chlapci sa ma boja?
dianiatia

Mam taky problem..mam pocit ze sa ma chalani hrozne hambia..
mam 17 a mala som uz dost ''vztahov''.takee viete mesacne,tyzdnove:D..take nic moc. nic extra vazne..ociividne tym chalanom som sa pacila..a myslim ze aj vseobecnosti sa chalanom pacim..no niekedy mam pocit ako keby ja neviem..su pripade kedy napriklad zachytim spolluziaka ako na mna iba tak prebehne ocami a ked sa ja pozrem tak otoci sa inde..alebo ze chalani sa nedokazu pozerat na mna..proste oci daju dole a hraju sa s dacim radsej..a zasa iny ma hypnotizuju doslova..neviem co si mam mysliet?som spatna ci coO?:D..

CHALANI vase nazory by som ocenila najviac..ale aj baby.:P..co si o tom myslite?
dakujem

jajka001_

preco by sa ta bali, to je uplne normalne, ze sa ludia obkukávajú
a ze ta niektori hypnotizuju,no asi ta chcu zbalit, co ine

anjelik9

ked na teba cumi tak sa mu lubis len asi sa zasekol ja to tiez nemam rada bo mne to pride smiešne :DDD a ked sa na teba pozera a ked sa nanho pozries ty tak zacne studovat nieco ine tak zase mi z toho vychadza len to ze sa na teba pozera preto ze sa mu pacis len bud sa hanbi abo nechce aby si to vedela :) ale ten pravy na teba nebude len civiet ale sa ti aj prihovori :)

dianitia

Lost..

to je celkom dobre vysvetlenie k tomu mojmu pripadu aj ked potom sa mi zda ze tych chalanou plachych a hamblivych je vo svete vela...

no praveze tym takym 'prvym typkom'nenaletim...mna si zziskat je dost tazko,niekedy rozmyslam ze aj to ich odradi.

ale dakujem za koment.pomohol velmi:))

lost

"a ked sa ja pozrem tak otoci sa inde"

mozno len nechcel aby si videla ze na teba čumí :)

A teda to nie je Chlap, ale Chlapec ;)

"alebo ze chalani sa nedokazu pozerat na mna..proste oci daju dole a hraju sa s dacim radsej.."

Mozno je len hanblivejsi (plachy, nesmely, bojazlivy, utiahnuty, atd), alebo nedokaze uzdrzat dlhy ocny kontakt.

"a zasa iny ma hypnotizuju doslova"
Ako vidis, niekto je Chlapec a niekto Chlap :)

len pozor na jednu vec, vela tych Chlapov sa na Chlapa len hraju a v jadre ich srdiecka to budu navzdy Chlapci (i ked slovo navzdy by sa nemalo pouzivat, ako vidim okolie, myslim ze si to mozem dovolit :) ) a budu sa s tebou chciet len "hrat" ..

Tak ale ked nenaletis prvemu týpkovi, tak by si mohla byt uplne OK co sa tyka tychto veci :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.