robila som brusaky a ...

Príspevok v téme: robila som brusaky a ...
sybi28

ahojte, posledny tyzden som zacala kazdy vecer behavat, a kedze ma chytila chut do chudnutia, tak preco nezacat aj brusakovat, zacala som zlahka skusila som 20 kusov, pohoda, na druhy den ani zasmiat, nechala som den pokoj, a potom znova, ale hned pri prvom mi v bruchu cosi "prasklo" az ma tak pichlo, az som sa z tej bolesti zvalila do boka a vysli mi slzy.No ale stale to boli, aj pri najmensom napnuti brucha, :)))) boli to aj na dotyk, ked si tam pritlacim. Muz sa so mna len smeje, ze aspon mam vyhovorku a nemusim zas brusakovat.Stalo sa Vam cosi take??? prejde to???

soffa

tiez ma napadol pruh.nic ti tam nestrci,niejaka vypuklina?ak nie moze to byt len nieco natiahnute.pred brusakmi sa trocku ponatahuj,nie hned zhurta.a co sa tyka toho ze kolko???mne sa na tebe paci,to ze si sa rozhodla pre seba nieco urobit,snaha sa ceni.tak si z tych blbych reci nic nerob.a hlavne opatrne.tiez mi netreba vobec chudnut,skor pribrat v hornej partii;D,ale to viec spevnit postavu po zime treba a more je more.kazdy sa chce svihnut lepsou postavou pri mori...tak ti drzim palce

sybi28

asi ste nepostrehli ze moj problem nie je ze kolko ich urobim, ale ze som si zrejme nieco natiahla, ved som tam mohla kudne napisat ze ich robim rovno 500.Kritizovat to ano, mnohe su mudre co sa tyka sportovania a chudnutia a hlavne zdravej vyzivy, a v reale su to mozno rozkysnute buchty.Ja mam 28 rokov, 2 porody za sebou, nemam problem s obezitou ani len s nadvahou, chcem sa len trosku spevnit, a hlavne urobit nieco pre seba, samozrejme nikto vam nikdy neodporuci ze na prvy krat sa musi urobit dvesto brusakov, to tazko, zacina sa postupne...no ale co mam ja co vysvetlovat dovi

jajka001_

tak hej treba vediet ako na to aby si neublizila. ale ked zacina, tak jasne ze dava najprv menej, kolko zvladne, a potom bude postupne pridavat.
sa mi nepaci ze baba sa snazi aspon a hned ju tu skritizuju ze 20 brusakov je nic, ved to je demotivujuce, nebude potom robit vobec nic.

ververeka

brusakmi si spevni svaly. ak ma pneumatiku, mala by ju aj keby robila brusakov 200. na chudnutie tuku je urcene aerobne cvicenie. takto by mala sice svaly, ale tuk by jej stale visel.

dobra vila

Pisala, ze ich robi 20 iba pre zaciatok, nie? A je lepsie nerobit nic? Aj 20 brusakov kazdy den je lepsie ako nic.