Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suche vlasy

ANGEL-DEMON

tu KALLOS mam aj ja z parfums.sk s ovocnymi vitaminmi FRUUTTA
že vraj vonia ako cukrova vata...je super, za 1,60 akože wwwwuuaaaaw.......ta vona drží vo vlascoh asi 2 dni....tuto dievca v bloku ma recenziu na tuto masku...bar-bor-ka.blogspot.sk

PetkaV12

Ahoj, ja už roky používam tuto masku od kallos parfums .sk/kallos/placenta-maska-pre-suche-a-poskodene-vlasy/ je t veľmi lacná značka a je naozaj perfektná, dneska sa ale už moc v obchodoch nevidí :-)

ANGEL-DEMON

treba sa zamyslieť celkovo nad životosprávou... jesť potraviny prospešne pre vlasy, no a aj tie oleje si treba vedieť aplikovať..
normálne aj ked mám vlasy v drdole mam v dlžkach olej kokosovy, nevidieť to.. :-) zamyslieť sa ako si sušíte vlasy, či ich nešuchate uterakom, nefenujete...
kupit si REVALID,
zabaly s teplym olejom zmiešam ricinovy, kokosovy, olivovy, umyjem vlasy a vmasirujem do pokozky hlavy vmasirujem,...
alebo žltko+olej,.. aj do končekov... ale ono to nie je jednorazova zalezitost ako niekto očakava... treba sa vlasom venovať dlhodobo...
ja mam vlasy kučerave takže o starostlivosti viem svoje, mam už do pol chrbta resp. 10cm mi chyba aby boli po zadok :-) takže tak...

Leusssa

ten kokosový olej som videla v DM v takej sklennej dóze, ale zatiaľ len v avione v BA a mali už len pár kusov, inak si ho objednávam cez net a s tým mandľovým olejom súhlasím, je výborný :)

kvietok 1

Mandľový olej od Natura House používam už niekoľko mesiacov nielen na vlasy ale aj na pleť a je fantastický. Malá rada ak si chcete kúpiť mandľový olej tak si dajte pozor na to, či neobsahuje pridaný syntetický vitamín E. taký olej je mastnejší a mojej malinkej dcére spôsobil na pokožke alergiu! Ale tento je čistý bez pridaných farbív, parfumov a syntetického vitamínu E takže som s ním spokojná.

blond1

buď si ho kúpiš cez internet alebo v lekárni je 2OO ml, predávajú ho s priloženou pumpičkou a stojí okolo 6 €. V drogérkach ho nemajú.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suche vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk