dioptricke skla za aku cenu? su na predpis od lekara zadarmo?

simca_medova

Čauko, skús radšej zájsť do optiky, tam ti určite poradia či sa dá práve na tvoj typ rámikov vyhotoviť sklo, a hlavne či sú ešte dobré :) ja mám okuliare z optiky, normalne v blave, mrkni na stránku queensoptik. sk tam maju tuším aj pobočky, nepamatámsi presne kde všade sú :)

Alexa12

Caute baby, neviete ako je to s cenou obycajnych ramikov? lebo ramiky doma mam, ale take starsie no stale su este dbre, ze ci je uz velky rozdiel pri kupe len sklicok alebo aj s ramikmi...Ako vidim tak sklicka su dost drahe :/

zuzula01

Janka, tu v -odkaz odstránený- ponúkajú komplet celé okuliare( rám aj sklá) a dokonca a j s úpravou skiel iba za 49.90€- hoci ako počítam, samotné sklá sa už ani neoplatí kupovať.

jankaaaaaaaa

to je take drahe? :/ mala som v okuliaroch tie najdrahsie skla z materialu trivex,s jednoduchym a lacnym ramom ma cele okuliare stali okolo 170e, v optike mi slubovali ze su trvacne, neposkrabu sa a ze su lahucke. v podstate mali pravdu, ale raz som na nich nechtiac sadla a puklo mi jedno sklo :/ aj tak vacsinu dna pouzivam sosovky a okuliare potrebujem len sem tam, tak som chcela to najlacnejsie obycajne.. ale tak 40e za skla je dost

jankaaaaaaaa

viem velmi dobre ake su skla ake su obycajne ake su tvrdene atd. jednoducho len potrebujem tie obycajne najlacnejsie.
dakujem za rady

pastelkaa

na zľavu máš nárok raz za pár rokov, ja som dostala nejakú smiešnu zľavu prvýkrát keď som si išla po okuliare pred 8 rokmi....odvtedy nič a stále mám papier od lekára :) a ďalej platíš si za sklá, najlacnejšie, čo mne vždy ponúkali boli za 8eur cca a potom ešte platíš aj za zabrusovanie skiel do rámu, to záleží od danej optiky koľko..

ververeka

goccia, to platilo len do konca roka. ja som si kupovala okuliare v januari a uz tam mali len zvyhodnene ceny ramov a k tym ramom zadarmo uplne obyc skla.

jankaa, obyc skla bez nicoho su naozaj nevyhodne. sice kupis zvyhodnene na predpis, ak ti to optika uzna, ale nehodia sa do kazdych ramov, stiepia sa, neodrazaju svetlo a podobne